2726
عنوان

سریال دل😑😑😑😑😑

589 بازدید | 62 پست

واقعا چجوریه تو قسمت هشتمش بابای رستا تو خونه کتونی پوشیده😐

خب برادر هادی میخای لاکچری نشون بدی دیگ اینطوری نه کودوم ادمی تو خونه کتونی میپوشه با جوراب😐

یا کفشای پاشنه ۱۰ سانتی😑😐

نمیدونم چه فکردی کردن باخودشون این رستام دیگه گندشو مسخره کرده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

رستا ک یه تختش کمه....والا یه جو عقل داشت اینجوری رفتار نمیکرد

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin

برادر هادی؟ کیه منظورت برادر منوچهره دیگ😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

🤦‍♀️🤦‍♀️به چه چیزایی دقت میکنیااا 

من کفش پاشنه بلند رو تو زندگی واقعی دیدم ولی خدایی کتونی رو دیگه ندیدم 

_ تنهایی؟                                                        + منظورت از تنهایی چیه؟                                         _ کسی تو زندگیت هست یا تنهایی؟        + آهان! کسی تو زندگیم هست ولی تنهام... 
بابای آرشم تو خونه کراوات میزنه 🤤

😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅وای راس میگی

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin
2706