1676
1605
عنوان

سریال دل😑😑😑😑😑

546 بازدید | 62 پست

واقعا چجوریه تو قسمت هشتمش بابای رستا تو خونه کتونی پوشیده😐

خب برادر هادی میخای لاکچری نشون بدی دیگ اینطوری نه کودوم ادمی تو خونه کتونی میپوشه با جوراب😐

یا کفشای پاشنه ۱۰ سانتی😑😐

نمیدونم چه فکردی کردن باخودشون این رستام دیگه گندشو مسخره کرده

فعلا مانکن رو میبینم من😌

گذاشتم دل زیاد بشه یهو ببینمش

کرونا به زلزله میگه : تو بیارشون بیرون من میگیرمشون میدم سیل ببرشون                                                                                                                                                          🍃🍃🍃                             قفلی زدم رو این قشنگه دان کنید😶   هرجوری باشی از چشم من قشنگی والا   والا والا والا ،خاطرخواه باشی دستت ،زیر سنگه والا ، والا والا والا                       «آنچه هستید»شما را بهترمعرفی میکند تاآن چه   میگویید ... 

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

رستا ک یه تختش کمه....والا یه جو عقل داشت اینجوری رفتار نمیکرد

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin
1677

🤦‍♀️🤦‍♀️به چه چیزایی دقت میکنیااا 

من کفش پاشنه بلند رو تو زندگی واقعی دیدم ولی خدایی کتونی رو دیگه ندیدم 

_ تنهایی؟                                                        + منظورت از تنهایی چیه؟                                         _ کسی تو زندگیت هست یا تنهایی؟        + آهان! کسی تو زندگیم هست ولی تنهام... 
1665
بابای آرشم تو خونه کراوات میزنه 🤤

😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅وای راس میگی

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin
مثلا حالا اگ ماها اینکارارو میکردیم باباها زندمون نمیزاشتن🤣🤣🤣

حالا اون جدا....آرش همه چی تمومو ول کرده چسبیده ب مهران😕😕😕😕😕😕😕

یا خود ارش با سوییشرت کروات میزنه😐😐😐

بدبخت حبیب تو لیساتسه ها اسمش بد در رفته😂😂والا با سوشرت وکراوات اخه

😂اوضاع مملکت جوری شده که شب جمعه ها اموات واسه شادی ما فاتحه مفرستن😂😂
فقط خود ارش که تو اوج عصبانیت داد میزد پدررر پدرررر خیلی با کلاسن همه تو سریالش😂

خخخخخخخخخخخخ

1651