2737
2734

وباید تا اخر گرد وقلمبه باشم

فقط هنر کنم از این چاقتر نشم😢😢

البته یه ماشاالله بگم خودم خودمو چشم نزنم

ولی خوش اندام بودن وسالم بودن خیلی نعمت بزرگیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همچین چیزی وجود نداره ک نشه لاغر بشی والا من الان رژیمم تو سه هفته دو کیلو کم کردم چرا نمیتونی لاغر کنی؟؟؟قد وزنت چقده؟؟

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶

من چند وقته اشتهامو کم کردم خیلی خوب کم کردم... دوسایز قشنگ لباسام کم شده الان سایز ۴۰ شدم میخام برم به سایز ۳۸

نمیدونم حس مادر شدن را خدا بمن میدهد یا ...  برای حاجتم صلوات...

ببین سبک زندگیتو بگو

تا بهت بگم، چطوری میتونی راحت لاغر کنی

باید عادات اشتباهتو بشناسی

من حدود ۳۰ کیلو کم کردم ولی خب هنوز یه ۱۰ کیلویی مونده

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
2738

عزیزم مشکل شما اینه یک شب میخوای ره صدساله بری‌ . کالری شماری کن. اولین تغییر کالری شماری بعد۹۰ روز. 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
ببین سبک زندگیتو بگو تا بهت بگم، چطوری میتونی راحت لاغر کنی باید عادات اشتباهتو بشناسی من حدود ...

خداروشکر

چقدر خوشحالم برات😍😍😍😍😍😍😍

مانکن جووون

منم نمیتونم کم کنم😭😭😭😭

تنها راه حلی که خانم های نی نی سایتی میدن=طلاق
2706