2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عینک و کتاب اقای همسرم که کادوشون دادن اومدیم سفر😌

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."
خخخخ خیلی خوب بود من براش کیف پول میخرم چون احتیاج داره و شکلات

مبارکش باشه اینجوری خیلی خوبه ک چیزی ک نیاز داره بخری دوستم هر سال کت می‌خره دوس پسرشم کلی کت داره حالا باز ازونور میخاد تو جعبش شامپاینم بزاره مردم خیلی پول اضافه دارن🤣 حالا کافه و کیک و تزئیناتم ک نگم برات 😐

✨🌺[اللهم صل علی محمد و آل محمد]🌺✨
2714
چطور؟ برای نامزدم گرفت با ست کمربند و اینا وشکلات یعنی کمه؟

واسه نامزد جایه دوری نمیره ولی ی سری برا دوس پسرشون ازین خرجا میکنن آدم دلش میسوزه :/

✨🌺[اللهم صل علی محمد و آل محمد]🌺✨
مبارکش باشه اینجوری خیلی خوبه ک چیزی ک نیاز داره بخری دوستم هر سال کت می‌خره دوس پسرشم کلی کت داره ح ...

وای من اگه همسرم اهل مشروب بود یه عاااااالمه چیزای خیلی شیک دیدم براش بخرم ولی خب نمیخوره

ایول چه کادو عالی ای هست سفررررر کجایین

دیشب که پرواز داشتیم اومدیم تهران دوباره پرواز کردیم الان استانبولیم ساعت یک شبم پرواز داریم مالزی 

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."
2706