2737
2739
عنوان

معدل در دبیرستان رشته تجربی

7972 بازدید | 32 پست

سلام من یه دختر اول دبیرستان دارم که تو رشته تجربی درس میخونه معدل ۱۷ و نیمه به نطرتون این معدل خوبه با اینکه معدل سال پیشش از ۱۹ و نیم کمتر نشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی دهمه؟

هیچ کس اشکی برای ما نریخت ..‌.‌ هرکه با ما بود از ما میگریخت ... چند روزی ست حالم دیدنی ست ... حال من از این و آن پرسیدنی ست ... گاه بر روی زمین زل میزنم ...گاه بر حافظ تفائل میزنم ... حافظ دیوانه حالم را گرفت ... ما زیاران چشم یاری داشتیم ... خود غلط بود انچه می پنداشتیم
2728

معدل اول دبیرستان زیاد مهم نیست

دست کم زمان ما که نبود، چون تازه از دوم دبیرستان انتخاب رشته به صورت قطعی حساب میشه

معدلشو از سال بعد بالای ۱۸ نگه داره خوبه

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2738

اصلا مهم نیس معدل الانش فقط معدل دیپلمش مهمه ک تا آخر عمر تو رزومه ش هست و اگه یه روز بخواد ویزای تحصیلی بگیره و از ایران بره هم بهش نیاز داره و هیچ جوره نمیشه جبرانش کرد و طرح ترمیم معدل فقط بدرد کنکور میخوره

خب درسای سال اول و دوم تلفیق شده باهم کتابا یکم سنگین شده 

آزمون میره؟

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2706