2410
2553
عنوان

دست و صورت دخترم با اب جوش سوخته.چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2941 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لبف کشیدتا منم شنیدم. خواهرم  درزودپزا اومده بود باز کنه حواسش نبود بخار داره بالای سینش همش سوخت وحشتناک. اون هم دکتر رفت هم بعد که سوزشش کم شد لیف کشید البته میگفت تو حموم خون میاد ومیسوزه ولی چاره نداشت الان اصلا جاش نمونده

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
2720
2714
خوبی ماه تین جون هیلی وقته تو سایت ندیدمت شاید من کمتر میام یا... دوباره نی نی داری بسلامتی پسر گلت ...

سلام عزیز دلم خوبی بیشتر می یام تاپیک دوستان رو میخونم خودم کم فعالم ،پسر م هم خوبه ،شما چطوری خوبی خوشحالم منو یادته گلم 

اره راست میگه توبیمارستانم لیف میکشن

یکی میگه دلت سیاست که اینو گفتی 

مامان خودم دستش سوخته همیشه حسرت داره چرا به خاطر درد لیف نکشیده که گوشت اضافش بره و جاش نمونه.....

همه هم ادعای متخصصی دارن اینجا

چرا اطلاعات غلط میدی؟ چقد دلت سیاس، استارتر اصلا این کارو نکن، داغون میشه پوست بچت

تو بیمارستان ها اینجوری میکنن عزیزم نه با لیف ها ولی تند تند میشورن  تا پوست مرده ها برن پوست جدید در بیاد 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
یکی میگه دلت سیاست که اینو گفتی  مامان خودم دستش سوخته همیشه حسرت داره چرا به خاطر درد لیف نکش ...

تو تجربتا گفتی لیف کشیدن باعث میشه گوشت اضاف نیاره . خواهرم اصلا جاشم نموند با وجود اینکه وحشتناک سوخته بود

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
تو بیمارستان ها اینجوری میکنن عزیزم نه با لیف ها ولی تند تند میشورن  تا پوست مرده ها برن پوست ج ...

ولی مت صورت شوهرم سوخت گفتن لیف بکش گفتم اصلا انقد درد بدبخت برومش پیش ی دکتر کروم ساختگی داد اصلا جاش نموند بعد ۲ هفته همش خوب شد یعنی وحشتانک شده بود از سوختگی ولی یدونه جاش نموند

2706