2726
عنوان

دست و صورت دخترم با اب جوش سوخته.چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2965 بازدید | 75 پست
یه هفته دیگه هروز با لیف محکم بشورش که سوختگیا بکنه و پوست جدید در بیا اینجوری اصلا جاش نمیمونه دردش ...

این چ کاریه اخه.همسایمون سوخته بودخمیردرست کردن بهش چسبوندن خمیرک خشک شددیگه هرکاری کردن نمیرفت ازروپوستش هم دردسوختگی ازاینورهم خمیرازاونور.توروخداراهنمایی های الکی نکنین خودش خوب میشه 

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
یه هفته دیگه هروز با لیف محکم بشورش که سوختگیا بکنه و پوست جدید در بیا اینجوری اصلا جاش نمیمونه دردش ...

چرا اطلاعات غلط میدی؟ چقد دلت سیاس، استارتر اصلا این کارو نکن، داغون میشه پوست بچت

بخند! همین الان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه بار دستم با اب برنج که داشتم ابکش میکردم سوخت رفتم بیمارستان پانسمان کرد بعد گفت جاش میمونه خیلی سوختگیش بده خودم رفتم یه پماد گرون داد اسمش یادم نیست زدم جاش خوب شده روش نوشته بود برای جای بخیه هم خوبه 

2728
نه اصلا    

باور کن فامیل ما سوختگی شدید داشت  مادرش این کارو کرد اصلا ردش نموند این تجربه ی واقعیه که گفتم 

دوستم برای جای زخم کرم رژودرم خرید اصلا تاثیر نداشت هرچی خارجی ایرانی هیچی ردش موند

پماد آلفا بگیر بزار رو سوختگی اش.حتی صورتش که قرمزه. 

مواظب باش تاولش نترکه تا فردا که ببری پیش متخصص.

شده تا صبح بالا سرش بیدار باش مواظب باش تاولش نترکه یا پاشو تو خواب به جایی نکشه

دختر من هشت ماهشه دستش سوخته
خیلی سریع تاول زد خواستیم ببریم دکتر اول رفتیم داروخانه گفت نیاز به دکتر نداره پماد آلفا داد صبحش دیدم تاولهای وحشتناک زده و شروع کرد ترکیدن بردمش بیمارستان گفت ببر بیمارستان کودکان اونجا هم گفت ببر سوانح سوختگی الان سه روزه دستاش بسته هست

این چ کاریه اخه.همسایمون سوخته بودخمیردرست کردن بهش چسبوندن خمیرک خشک شددیگه هرکاری کردن نمیرفت ازرو ...

راهنمایی الکی نیست باور کنید تجربه ی واقعیه با لیف رو زخمشو هفته ی دیگه بکشه پوست جدید میاد جاش گوشت اضافه نمیگیره خمیر فرق داره با لیف

یا خدا این چه کار یه نه استاتر حتما با دکتر مشورت کن خواهش میکنم دختر خیلی حساسه

چرا اطلاعات غلط میدی؟ چقد دلت سیاس، استارتر اصلا این کارو نکن، داغون میشه پوست بچت

به خدا دلم سیا نیست😢😢😢😢 تجربه ی واقعیه با لیف بکشه گوشت اضافه نمیاره 

الان که نه هفته ی دیگه

من یه بار دستم با اب برنج که داشتم ابکش میکردم سوخت رفتم بیمارستان پانسمان کرد بعد گفت جاش میمونه خی ...

خوبی ماه تین جون هیلی وقته تو سایت ندیدمت شاید من کمتر میام یا...

دوباره نی نی داری بسلامتی پسر گلت خوبه

تو اولویت اول ،تو زندگی هیچکس جز خودت نیستی،دقت کن ،هیچ کس🙂
دختر من هشت ماهشه دستش سوخته خیلی سریع تاول زد خواستیم ببریم دکتر اول رفتیم داروخانه گفت نیاز به دکت ...

بمیرم الهی

دخترم دستش یکی دوتا تاول زد همون موقع هم ترکید.بیشتری قرمزی بود

2706