1619
1655

تورو خدا کمکم کنید من اصلا خانواده شوهرمو دوس ندارم دلم میخاد اوناهم دوسم نداشته باشن همش دوس دارن برم خونشون کاراشونو کنم مدام دوس دارن بیان خونه ما یا مهمون میاد خونشون بمن زنگ میرنن تو هم بیا برمم ن میتونم کارکنم ن میتونم بشینم جواب تلفناشونم نمیدم شوهرم میاد باهام دعوا میکنه بابا اصلا میخام دوسم نداشته باشن بخدا دیگه بریدم 

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1522

خب چرا اینقدر سخت گرفتی؟

چرا دوستشون نداری؟

واژینیسموس یعنی ترس از نزدیکی   من میتونم کمکت کنم چون خودم این مشکل رو داشتم و بعد از دوسال خداروشکر حل شد  پس اگه کمک خواستی بهم بگو  تلگرام پیام بده.    ۰۹۹۰۰۲۷۷۴۸۱
1614
خودت هم یه روز مادرشوهر میشی عزیزم تعادل رو حفط کن اندازه نگه دار که اندازه نکوست

من اصلا مادر شوهر بشم انقدر گیر نمیدم ب عروسم هرروز بیاید خونم همین ک با پسرم خوشبخت باشه برام کافیه میخاد سالی یبارم بیان 

منم ازشون بدم میاد هی میپچونم هفته ای یه بار بیشتر نمی رم اونم فقط بخاطر شوهرم چون‌دلم نمیخواد ناراح ...

من ک شوهرم بخاطر مارشو خانوادش منو چندین بار زده خدا ایشالا نگذره ازشون 

اگه جای من بودی چی

هرشب باید بریم ببینیمشون

حتی اگه منم نرم شوهرم تنهام میذاره میره.

یعنی مادرشوهرم اونطور یادش داده.

از اول ازدواجم ندیدم شوهرم یه شب پیش زنش باشه.

متنفرم از این اخلاق.

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدایی که به شدت کافیست...👌
1432
خیلی خوبه که میگن بیا خونه ما شما اخلاقتون زیاد خوب نیست که از رفت و آمد خوشتون نمیاد

نه عزیزم ربطی به اخلاق نداره آدم یه چیزایی ازشون دیده که دلسرد شده من ۴سال به هرسازشون رقصیدم هزاران بار جلو بی احترامیشون سکوت کردم هیچ فایده ای نداشت باورت نمیشه چندماه بخاطر رفتارشون زیر نظر روانشناس بودم تا حالم خوب شد...

1628