1619
1632

تورو خدا کمکم کنید من اصلا خانواده شوهرمو دوس ندارم دلم میخاد اوناهم دوسم نداشته باشن همش دوس دارن برم خونشون کاراشونو کنم مدام دوس دارن بیان خونه ما یا مهمون میاد خونشون بمن زنگ میرنن تو هم بیا برمم ن میتونم کارکنم ن میتونم بشینم جواب تلفناشونم نمیدم شوهرم میاد باهام دعوا میکنه بابا اصلا میخام دوسم نداشته باشن بخدا دیگه بریدم 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1613

خب چرا اینقدر سخت گرفتی؟

چرا دوستشون نداری؟

واژینیسموس یعنی ترس از نزدیکی   من میتونم کمکت کنم چون خودم این مشکل رو داشتم و بعد از دوسال خداروشکر حل شد  پس اگه کمک خواستی بهم بگو  تلگرام پیام بده.    ۰۹۹۰۰۲۷۷۴۸۱

منم ازشون بدم میاد هی میپچونم هفته ای یه بار بیشتر نمی رم اونم فقط بخاطر شوهرم چون‌دلم نمیخواد ناراحت بشه

اینجا به جای های باس بگی ساوادی کاپ زودتر بگو بای و الا دیگه واویلا💃اون که منو کشته فرق منو تو چهارانگشته✋بد باشی یهو یه چی میاد تو صورتت میبینی مشته👊رفیق بازی که اسیرتم توی عشق مریضتم🤒💓اگه دعواست 🤬اجیرتم هرچی تو بگی توی مسیرتم🚶‍♀️🚶اگه مریضی 😪🤕که طبیبتم👨‍⚕️👩‍⚕️نورالعینمی 👁حبیبتم💑پاتو برداری زمینتم صبح🌝تا شب🌚توی کمینتم دنبال عشق می گردم اَ این در به اون در هرکسی راشو پیدا کرد فرقی نداره کدوم در مهم اینه شاد باشیم😃😄 دله ای نقد نکنیم هی گله لحظات بگذرونیم بره انشالله چهار انگشت وا کنیم گره✊🖐  پنج انگشت هم میشه یه مشت کردن✊پشت به شصت بی پشتوانه کی گفته شصت 👍زشته گناه داره بابا ولشته هه هه د نده هی کشده بابا واسه خودش یه انگشته ما اینجا دور همدیگه👩‍⚕️👨‍⚕️👵👩👨👨‍🌾👩‍⚖👨‍⚖👩‍🏫👨‍🏫👩‍🎓👨‍🎓👩‍🏭👨‍🏭👩‍🍳👨‍🍳👩‍🌾 همه جوره افکاری🧠جمعیم شاید خیلی چیزارو ندونیم🤷‍♀️🤷‍♂️ولی صلح و عشق و خوب میفهمم👌❤💓
1614
خودت هم یه روز مادرشوهر میشی عزیزم تعادل رو حفط کن اندازه نگه دار که اندازه نکوست

من اصلا مادر شوهر بشم انقدر گیر نمیدم ب عروسم هرروز بیاید خونم همین ک با پسرم خوشبخت باشه برام کافیه میخاد سالی یبارم بیان 

منم ازشون بدم میاد هی میپچونم هفته ای یه بار بیشتر نمی رم اونم فقط بخاطر شوهرم چون‌دلم نمیخواد ناراح ...

من ک شوهرم بخاطر مارشو خانوادش منو چندین بار زده خدا ایشالا نگذره ازشون 

اگه جای من بودی چی

هرشب باید بریم ببینیمشون

حتی اگه منم نرم شوهرم تنهام میذاره میره.

یعنی مادرشوهرم اونطور یادش داده.

از اول ازدواجم ندیدم شوهرم یه شب پیش زنش باشه.

متنفرم از این اخلاق.

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدایی که به شدت کافیست...👌
1432
خیلی خوبه که میگن بیا خونه ما شما اخلاقتون زیاد خوب نیست که از رفت و آمد خوشتون نمیاد

نه عزیزم ربطی به اخلاق نداره آدم یه چیزایی ازشون دیده که دلسرد شده من ۴سال به هرسازشون رقصیدم هزاران بار جلو بی احترامیشون سکوت کردم هیچ فایده ای نداشت باورت نمیشه چندماه بخاطر رفتارشون زیر نظر روانشناس بودم تا حالم خوب شد...

اینجا به جای های باس بگی ساوادی کاپ زودتر بگو بای و الا دیگه واویلا💃اون که منو کشته فرق منو تو چهارانگشته✋بد باشی یهو یه چی میاد تو صورتت میبینی مشته👊رفیق بازی که اسیرتم توی عشق مریضتم🤒💓اگه دعواست 🤬اجیرتم هرچی تو بگی توی مسیرتم🚶‍♀️🚶اگه مریضی 😪🤕که طبیبتم👨‍⚕️👩‍⚕️نورالعینمی 👁حبیبتم💑پاتو برداری زمینتم صبح🌝تا شب🌚توی کمینتم دنبال عشق می گردم اَ این در به اون در هرکسی راشو پیدا کرد فرقی نداره کدوم در مهم اینه شاد باشیم😃😄 دله ای نقد نکنیم هی گله لحظات بگذرونیم بره انشالله چهار انگشت وا کنیم گره✊🖐  پنج انگشت هم میشه یه مشت کردن✊پشت به شصت بی پشتوانه کی گفته شصت 👍زشته گناه داره بابا ولشته هه هه د نده هی کشده بابا واسه خودش یه انگشته ما اینجا دور همدیگه👩‍⚕️👨‍⚕️👵👩👨👨‍🌾👩‍⚖👨‍⚖👩‍🏫👨‍🏫👩‍🎓👨‍🎓👩‍🏭👨‍🏭👩‍🍳👨‍🍳👩‍🌾 همه جوره افکاری🧠جمعیم شاید خیلی چیزارو ندونیم🤷‍♀️🤷‍♂️ولی صلح و عشق و خوب میفهمم👌❤💓
1645