2733
2739

شیرمیدم سینه راستم مثل سنگ شده خیلی دردمیکنه اصلا نمیتونم بهش دست بزنم تب و لرزم گرفتم .اصلا نمیتونم شیربدم دارم میمیرم.کسی اینجوری شده تا حالا.بگید چیکارکنم انگار اصلا از سرما میلرزم کله بدنم میلرزه

بالای سر کسی که خوابه خیار نخورید😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بهش میگن تب شیر.باید اون سینتو کاملا از شیر خالی کنی وبری دکتر بهت چرک خشک کن بده 

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم

عزیزم سینت ابسه کرده 

منم چند بار اینجور شدم.....

باید انتی بیوتیک بخوری....

حالا نمیدونم ضرر داشته باشه واسه نی نی یا نه......

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 

دقیق یادم نیس ولی فک کنم شیر که تو سینه ات زیاد بشه اینجوری میشی.

باید سینه اتو هی بدوشی نذاری شیر زیاد بشه.

الان که دردناکه میخوای یه دکتر برو یه ویزیت بشو.

برو پیش دکتر خودت که معطلت نکنه هم تازه زایمان کردی هم شیر میدی زود میری ویزیت میشی

2706