2726

خانما من درخواست فرزندخوانده دادم از بهزیستی 

همه مراحلو انجام دادیم فقط میخوان بیام واسه بازدید خونه 

کسی هست راهنماییم کنه که میان چیکار میکنن؟ 

چیا میپرسن؟ 

کار خاصی لازمه انجام بدم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تجربه شو نداشتم ولی کار خاصی لازم نیست انجام بدی، میان نگاه میکنن دیگه. فقط تمیز و مرتب باشه کافیه د ...

استرس دارم 

میگم نکنه سوال خاصی بپرسن یا چیز خاصی مد نظرشون باشه 

فعلا چیزی نگفتن بهمون نمیدونم  ولی یا یه چیزی باید بزنی به نامش یا تعهد محضری بدی که یک سوم ام ...

بعد از فوت یعنی یک سوم؟

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
آره دیگه مثل بچه خود آدم ارث ببره از اموال  چون قونانن بچه های بهزیستی ارث نمی‌برن

عزیزم به سلامتی

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
برام دعا کنین توروخدا  دل تو دلم نیست  خیلی استرس دارم

چشم عزیزم انشاالله هر چی صلاحته پیش بیاد گلم

سلام .ما هم برای دریافت پسر کوچولو اقدام کردیم مراحل مصاحبه اولیه مشاوره و ازمایشات رو طی کردیم بازدید منزل مونده و کمیته. یه مقدار نگرانم و استرس دارم . می خواستم بدونم چه نکاتی رو باید برای بازدید منزل در نظر داشت و کمیته خیلی سوالات سختی می پرسن یا نه؟بازم ممنون

2706