1619
1605

یه شخصیت دلسوز و شنونده خوب برای غصه اطرافیان و دلداری دهنده

یادِتــــــــــــه میگُفتَم ماهِ مَنــــــــــــی تـــــــــــــو...؟ماهِ مَـــــــــن تـــــــــــــــو اَلان دَلیلِ آهِ مَنــــــــــی...!

فروش خطوط رند ٠٩١٢ صفر و كاركرده... ارسال به سراسر ايران 09121000507

کلیک کنید

من چی

یک شخصیت که ایمان قوی داره  و به حکمت وعدالت وخیرخواهی خدا اعتقاد دارید

یادِتــــــــــــه میگُفتَم ماهِ مَنــــــــــــی تـــــــــــــو...؟ماهِ مَـــــــــن تـــــــــــــــو اَلان دَلیلِ آهِ مَنــــــــــی...!
1613
مـــن مـــن منـــو بگیدددددددد😀😀😀😀😀

مهربون و احساساتی هستی زود دل میبندی به سلامتیت خیلی اهمیت میدی درستهه

تو خونه من همش سینه خیز راه میرم اخه همش میگن سرپایی یه چایی بیار سرپایی یه لیوان اب بده سرپایی کنترلو بده سرپایی ...  
کوزت خونه ای؟

یک شخصیت که تونستی روی پای خودت بایستی واستقلال روحی داشته باشی

یک شخصیت که ایمان قوی داره  و به حکمت وعدالت وخیرخواهی خدا اعتقاد دارید

امیدوارم اینجوری باشه...ایمانم قوی باشه

هرشرایط بدی، یه چیز مثبت داره،حتی ساعتی که کار نمیکنه هم دوبار در روز وقت رو درست نشون میده.خدا میدونه چی برامون بهترینه.
خدا نصیب نکنه😑

یک شخصیت مفهوم گرا و عمقی نگر

1614

تنبلی مثل خودم😂😂😂😂😂

کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم:"با من چه کردی یا نبی؟  دنبه هایم کو😢/صورتم یه طوری جوش زده که دیگه نمیتونه عروسی فامیل باشه😞ایندفعه عروسی خودم در پیشه😂/     دریای جو ساحل ندارد😏/اینجا تبریز است و شخته در حال کسیدن🙄 دوندوخ🥶🥶 / نامه ای به فرزند آیندم:عزیزم من داف نیستم.... بلوندملوند نیستم.... بلد نیستم عشوه بیام.... نمیتونم مخ باباتو بزنم🤐🙄🤕☹️😁/  نزدیک من نشین سندروم پیشا ولنتاین گرفتم همتونو زخمی میکنم 😒واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند/چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند/ من اینقدر بدشانسم که اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا بودم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه /شاعر میفرماید:"آی قیز دَلیسَن سَن/چوخ سِومَلیسَن سَن/دوزلوسان،شیرینسَن/مَنَه ناز اِدیسَن سَن/دوزلوسان شیرین سَن/مَنَه خوش گَلیسَن سَن" 😎 / تا اطلاع ثانوی گوشیاتونو رو حالت پرواز نذارین فکر میکنن موشک کروزه با موشک میزننتون🤪/ شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواااات/💙👑استقلال👑💙
1641

من😜

بیاییدفراموش‌ نکنیم‌ که‌ حتی‌ یک‌ کتاب‌ یک‌ قلم‌ یک‌ کودک‌ ویک‌ معلم‌ میتوانندجهان‌ راتغییردهندبهترین‌ راه‌ مبارزه‌ باتروریسم‌ ازراه‌اسلحه‌ نیست‌ مبارزه‌ بایدازطریق‌ مدارس،معلمان،کتاب‌ وقلم‌ صورت‌ بگیرد
برا من که خیلی ضایعس امضام    

عشق بچه ای خخخخ انشالله که خدا یه بچه تپل مپل بهت بده 😃😃

تو خونه من همش سینه خیز راه میرم اخه همش میگن سرپایی یه چایی بیار سرپایی یه لیوان اب بده سرپایی کنترلو بده سرپایی ...  
1628