2410
2553
واخ چقد زیاد میشه

اره دیگه عزیزم قیمتش بالاس تو اینستا میتونی هر یدونه 300 بزنی ولی بدرد نمیخوره از 400 به بالا حساب کن بعضی جاها که یک و نیم هم هست 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اوووو بابا پولشو ندارم و فقط دوتا دندون بالا پوسیدگی دارن وگرنه همشون خوبن هیچ مشکلی نداره دندونام

خوب کامپوزیت دوتا بد میشه فک کنم منظور شما روکش؟

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
اوووو بابا پولشو ندارم و فقط دوتا دندون بالا پوسیدگی دارن وگرنه همشون خوبن هیچ مشکلی نداره دندونام

اگه دکترت خوب باشه میتونه همون دوتا رو کامپوزیت کنه ولی مجبوره رنگ دندونات دربیاره. یعنی نمیتونه زیادسفیدش کنه. بعدشم ممکنه مجبور باشی برای هماهنگی اون دوتا کامپوزیت با بقیه دندونا چندماه یکبار بلیچینگ کنی

واااای😶😑 پس برم تو زشتی دندونام محو بشم

کامپوزیت بخوای بزنی باید کم کم چهارتا بالا بزنی چهارتا پایین طرح لبخند کامل بزنی 

2714
آره خب منم میخام ۴یا۶تا کامپوزیت کنم فعلا فقط یه تمن دارم😭😭

کم کم جمع کنن یهو برو بزار یجا خوب بزار که بعدا خراب نشه الکی هزینه کنی فقط

2706