2703
2553
عنوان

سینم شیر داره بعد از سقطم کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 788 بازدید | 40 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

يادم نيست عزيزم سينه دردم داشتم كه خودش خوب شد الان باردارم

ای جان خداروشکر.شما چقدر صبر کردین برای بارداری مجدد و اینکه چند هفته سقط کردی 

میبخشی خیلی سردرگمم میخوام یکم آروم شم با حرفای بقیه

2456
ای جان خداروشکر.شما چقدر صبر کردین برای بارداری مجدد و اینکه چند هفته سقط کردی  میبخشی خیلی سر ...

خواهش ميكنم گلم دركت ميكنم هرسوالي داري بپرس من تو ٢١هفته سزارين شدم خودم بچه رو سقط كردم مشكل داشت دكترم گفت ٦ماه صبر كن بعد اقدام كن منم بعد اقدام زود باردار شدم

خواهش ميكنم گلم دركت ميكنم هرسوالي داري بپرس من تو ٢١هفته سزارين شدم خودم بچه رو سقط كردم مشكل ...

خداروشکر که الان بارداری گلم.

میدونی چرا آروم نمیگیرم‌ چون نمیدونم دلیلش چی بود که سقط شدش و اینکه اگه بار دیگه اینجوری بشه من واقعا طاقتشو ندارم سری قبل که باردار شدم چون تنبلی داشتم ۴ ماه تلاش کردم برام دعا کن و این مشکل شیر داره دیونم میکنه چون میگن تا خشک نشه آدم باردارم نمیشه

2714
خداروشکر که الان بارداری گلم. میدونی چرا آروم نمیگیرم‌ چون نمیدونم دلیلش چی بود که سقط شدش و اینکه ...

اصلا استرس نداشته باش نگران نباش زودتر حل ميشه اندفعه هم سركلاژ كن خيالتم راحت فقط به چيزاي خوب فكر كن انشالله خدا بهت يه ني ني سالم و صالح ميده

اصلا استرس نداشته باش نگران نباش زودتر حل ميشه اندفعه هم سركلاژ كن خيالتم راحت فقط به چيزاي خوب فكر ...

ممنون عزیز دلم خدا نینی تورو برات سالم نگه داره تورو خدا واسه منم دعا کنید