2726
عنوان

حبس خانگی

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 23 پست
درسته اونجوری هم سخته ولی بهشون بگو نیستم یا بگو ی روز خاص همشون بیان ولی خداروشکر کن که شوهرت به ...

شوهرم کلا ب هیچی سخت نمیگیره،ولی خب این هفته کلا پامو بیرون نذاشتم،در حالی که از صبح با شوهرم که میره سرکار میرم بیرون،شبم میاد دنبالم برمیگردیم خونه

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
بگو فلان کلاس رو ثبت نام کردم زیاد خونه نیستم از این به بعد همه فلان روز خونه ما !دو سه هفته که دعوت ...

به نیت مهمونی نمیان،بیشتر میان استراحت،یا اگه فردا کار مهم مثل جلسه یا وقت دکتر داشته باشن،که به موقع برسن و نزدیک شون باشه

اگع به نیت مهمونی بود یع کاریش میکردم

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم کلا ب هیچی سخت نمیگیره،ولی خب این هفته کلا پامو بیرون نذاشتم،در حالی که از صبح با شوهرم که میر ...

میدونی اصلا بنده ای وجود نداره که بدون مشکل باشه

حالا من برعکس تو خانوادم رودرواسی دارن ولی شوهرم سختگیر اینجوری برا منم سخته بهشون میگم خودتون پاشید بیاید شوهرم بدعادت نشه ولی نمیان😥😥😥

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
میدونی اصلا بنده ای وجود نداره که بدون مشکل باشه حالا من برعکس تو خانوادم رودرواسی دارن ولی شوهرم س ...

مشکل شما هم خیلی سخته،نمیشه یه مدت خودت بری بیرون بگردی به خانوادت سر بزنی، و قبل ساعت هفت خونه باشی؟

شوهرتم بدعادت شده به حرفش گوش میکنی

2728

من چی بگم که دوستهای شوهرم همیشه اینجا هستن و برادر شوهرام بامن هستن ماهی یک بار اگه بیرون ببین یا نه اصلا جای نمیرم نه شوهرم من میبره دست تنها همه کار هارو میکنم قدرنشناس هم هستن😔😔

مشکل شما هم خیلی سخته،نمیشه یه مدت خودت بری بیرون بگردی به خانوادت سر بزنی، و قبل ساعت هفت خونه باشی ...

نمیشه ناهارا میاد خونه 

خیلی سراین موضوع دعواکردم

خیلی دراین مورد زور میگه

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
من چی بگم که دوستهای شوهرم همیشه اینجا هستن و برادر شوهرام بامن هستن ماهی یک بار اگه بیرون ببین یا ن ...

عزیزم  

کاش کم کم،کاراتو قطع کنی و بندازی گردن شوهرت