2737
2734
عنوان

خرید طلای برای مادر شوهر

1037 بازدید | 37 پست

خانوما اگه شوهرتون براتون طلا بخره بعد واسه مادرشان بخره ناراحت میشید؟؟

من یه هفته س ک عروسی کردم دیروز شوهرم سوپرایزم کرد و ی تکپوش برام خریده بود جلوی خواهراش و مادرش بهم داد مادر شوهرم اول فکر کرد برا اون خریده کلی ذوق کرد ولی شوهرم‌گفت ک برای...خریدم ن برای شما.بعد شماره دست مادرشو‌ پرسید چون تکپوش من ی سایز بزرگ‌ بود عصری رفت عوضش کرد و ی جفت النگوی سبک‌ هم برا مادرش خرید!

من ناراحت نشدم از اینکارش ولی همش فکر میکنم اکه قرار هرموقع برای من طلا بخره برای مادرشم میخره؟؟؟!!!!!

کاربر قدیمی ام.ترکیدم😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه بابا اینجوری نیس که

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
2738
خواسته دل مادرشم نشکنه دیگه  اشکال نداره برای جفتتون خریده

دقیقا شب ک‌اومد خونه گفت حالم خیلی خراب شد وقتی دیدم مامانم فک کرد برااون خریدم 

کاربر قدیمی ام.ترکیدم😕

قدر شوهرتو بدون ک دل مادرشو نشکسته.... حالا من همش جوش مادرمو میزنم ک داداشام ی دکتر نمیبرنش و همیشه دلش میشکنه مادرم و منم با دوتا بچه کوچیک هیچ کاری ازم برنمیاد

شده در اوج جوانی با همین ظاهر شاد...تاگلو پیر کسی باشی و قسمت نشود
همین میخوام بگم بهش

نگیا بهش مطمعن باش نمیخره اگه دیدی باردوم خرید بازبراش اون موقع ناراحت شو

به این فک کن که برای اون سبک خریده براتوبهترشو

تازه براتوبامیل کامل خودش خریده

اگه یهو ودش و نمیشکست میگفت واسه مادرم خریدم چی؟به روش نیار ول کن به فراموشی بسپار

ولی مادرشوهرتم صددرصد الکی ادادراورده...

ماکه در سایه ی خورشید 🌞معذب بودیم، چشممان کور سزاوار همین شب بودیم🌚
2706