2737
2739
عنوان

چرا تو اینستا کسی چشم نمیخوره؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با اجازه استارترعزیز ،ببخشید توهمه تاپیکا میزارم به خدا درد کشیدن پدر جلو چشم فرزنداش واقعا سخته. ن ...

ان شا الله هر چی زودتر خوب بشه براش حمد و صلوات خوندم

حواسم پرته حواسیه كه  حواسش بهم  نیست میشه برای رفع مشكلم ی صلوات مهمونم كنی😊
شاید حسودا اینستا ندارن خو😂😂😂

اتفاقا حسودا حتمااااا اینستا دارن😁😁

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2738
مجازیه چون بین چشم بیننده و چیزی که می بینه یه صفحه ای هست که طرف چشمم بزنه خنثی میشه

در این حد خرافات همراه با تکنولوژی پیشرفت کرده😄

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بابا طرف با شوهرش دعواش میشه میره ی پست میذاره هیشکی شوهر خودم نمیشه چشم حسودا کور😒

شماهم راحت فک میکنی زندگیشون گل و بلبله

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
بابا طرف با شوهرش دعواش میشه میره ی پست میذاره هیشکی شوهر خودم نمیشه چشم حسودا کور😒 شماهم راحت فک ...

یاد اون بلاگره افتادم ک شوهرش مرد 

بعد لایو گذاشت از مراسم تدفین😑

یکی نیس بش بگه بکش بیرون لعنتی شوهرت مرده 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
با اجازه استارترعزیز ،ببخشید توهمه تاپیکا میزارم به خدا درد کشیدن پدر جلو چشم فرزنداش واقعا سخته. ن ...

عزیزم مدام این ذکر روبخون یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین علیه السلام

2706