2410
2553
عنوان

ناباروری

137 بازدید | 15 پست

من یک سال وخورده ایه تواقدامم اما هنوز بچه دارنشدم...

هم خودم هم همسرم مشکلی نداریم هم ازلحاظ جسمی،وهم اینکه هردومون میگیم هروقت خدابخواد،به بقیه هم گفتیم هنوزنمیخوایم،دوستم یک ساله ازدواج کرده الان بچش دوماهشه،خیلی نازوخوشگله امروز پیشم بود بچه شو گرفتم کلاه روسرشو اوردم پایین گفتم بپوشون بچه رو سرمانخوره گناه داره،گفت توکه ازاین چیزا سردرنمیاری هروقت مامان شدی اونوقت به من بگو چیکارکنم...

خیلی دلم شکست...

خیلی

اخه مگه دست منه که خدابچه نمیده بهم...  

عزیزم شمام مادر میشی انشاءالله غصه نخور

اونم منظوری نداشته اما آدم زودرنج میشه من خودمم ایمطوری بودم ینی دیگه طاقت هیچ حرف و عمل کسی رو نداشتم راجع به بچه

خیلی دلشکسته شده بودم

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان

ناراحت نباش بابا بخدا شرایط منم عین شماس همه چیزش بعضی از دوستام بعدمنم ازدواح کردن الان بچشون ی ساله من هنوز ن ب بار ن ب دار

دیدم همه نوشتم گفتم منم بنویسم شاید معجزه شدو اونموقع ک تاریخ 1399/9/9شد حامله باشم و بچم سه ماهش باشه خداجونم خیلی ممنونم از داده هاو نداده هات اما تروخدا منو لایق مادر شدن ببینو نزار بیشتر از این حسرتشو بکشم😢😳😳 خدایا حافظ عزیزانم باش😍😍همسر جانم زیر سایه ات خوشبخت ترین بانوی جهانمممم😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلن بهتره راجع به این مسایل اظهار نظر نکنی حتی اگر بچه داشتی

انشالا بچه دار هم میشی

یه بنده خدایی همیشه توصیه کی کرد بچه کسی رو زیاد بغل نکنید تعریف نکنید توجه نکنید 

یه چیزیش بشه ..،،

بقولی مسجد شاه چراغونه...بچه ...فراوونه

2456

زیادی حساسی 

بد نگفته که دوستت 

هیچ احدی خوشش نمیاد کسی  تو روش نگه داری بچش دخالت کنه

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.
عزیزم شمام مادر میشی انشاءالله غصه نخور اونم منظوری نداشته اما آدم زودرنج میشه من خودمم ایمطوری بود ...

تاالان سراین قضیه انقدر دلم نشکسته بود...من میگم باید وایسم خداخودش بده،زوری ک نمیشه

2714

منم وقتی عروسی کردم دوستام‌همه مجردن بودن.. دوسه سال بعد عروسی من اونا حتی بچه دارم شدن خداااااروشکر... 

برا منم از این حرفا میزنن .. ولی ت دلشون چیزی نیس.. ما چون نداریم فک میکنیم‌منظوری دارن ..ولی نه ..

ان شاالله خدا بهمون میده گلم.. من ۵ ساله منتظرم.. 

خدایا بمنم یه نی نی تو دلی سالمو خوشکل بده گناه دارم😔 
 تاالان سراین قضیه انقدر دلم نشکسته بود...من میگم باید وایسم خداخودش بده،زوری ک نمیشه

انشالله خدا خودش هر وقت قسمتتونه بچه بده ولي يك مركز ناباروري بريد تا هر دو به دقت معاينه بشيد ، نزاريد ده سال بگذره بعد بزيد و بعد پشيمون بشيد ، بهترين ها رو برات ارزو دارم

مربي مهد كودك هستم ، مادر ليا كوچولو 
2706