2726
عنوان

کسی نیست باهاش درد ودل کنم

410 بازدید | 51 پست

سلام‌بچه ها من ۶ساله ازدواج‌کردم دخترم یکسالشه راستش من تو زندگی‌همه ی وظایفم رو به بهترین‌شکل انجام‌میدم‌شوهرمماز صبح تا شب سر کاره هر چی بخام‌دریغ نمیکنه ولی مشکلم‌اینه که اهل محبت کردن نیست شبها پشتتشو بهم میکنه و میخابه اینقدر دلم‌میخواد بغلم‌کنه دلم‌لک‌میزنه بیاد بوسم‌کنه یک‌حرف عاشقانه یک دوستت دارم تازگیا همش‌فکر میکنم‌میخواد زن دیگه ای بگیره بس محبت نکرده افسرده شدم‌فک‌میکنم اصلا دوستم نداره من خودم خیلی بهش محبت میکنم ولی اون دریغ خیلی خسته ام از نظر روحی .موقع نزدیکی‌هم زورش میاد ادمو یک بوس کنه سریع میره سر اصل مطلب من بیشتر اوقات ارضا نمیشم ولی هیچی نمی گم دلم‌خیلی گرفته باهاشم‌حرف زدم میگه تو‌کمبود محبت و تعریف کردن داری نمیدونم چیکار کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شوهر منم همینه

و شوهر من

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
شوهرم باهام قهرکرده😢

چرا

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

عزیزم 

من الان باردارم خیلی با هم سرد شدیم 

یه کم درکت میکنم 

آره خیلی سخته  

هر کجا هستم باشم آسمان مال من است . پنجره ،فکر ،هوا ،عشق ،زمین مال من است . چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت.

خودت بغلش کن 

شروع کن ب معاشقه

اخرشم ک اون کارش تموم شد بگو عزیزم خیلی عالی بود ولی من آروم نشدم خیلی حیفه اینجوری نصفه تموم شه 

با ناز بگو ی کاری بکن😌

دیگه خدا ب دادت برسه😅

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

واه قشنگ باهاش صحبت کن حرفای که اینجا زدی رو بهش بگو البته بغیراز زن گرفتن چون فکر میکنه خیلی ازت سرتره

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2706