2733
2739

خانما کسی هست که تویه هفته هشتم بارداری بهش بگن که جنینش اصلا رشد نکرده یا ممکنه حاملگیش پوچ باشه ولی بچش سالم باشه و سقط نکرده باشه؟

برا من که متاسفانه نبود مرده بود چن تا سونو دیگه رفتم ولی همشون یک حرف رو زدن

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنظرم برای همچین حرفی الان زوده. قبلشم سونو رفته بودی؟

من همینجا دیدم بعضی ها ۸ هفته قلب جنین دیده شده.

سونو شکمی یا واژینال؟

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!

نه دیگه اگه شک داری یه سونو یجای دیگه برو ولی وقتی پوچه باید سقط شه متاسفانه

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

اینکه گفتن قلبش نیست اره خیلی کم شده بعد دوهفته رفته و گفتن سالمه اما به نظرم 8 هفته دیگه باید قلب باشه منم بچه اولم 8 هفته گفت قلب نداره 9 هفته خود به خود دفع شد

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 

ب من گفتن منوقف شده رشدش و متاسفانه سقط شد😢😢انشاالله مال شما سالم باشه

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢
2738
برا من که متاسفانه نبود مرده بود چن تا سونو دیگه رفتم ولی همشون یک حرف رو زدن

اخه من واسه عمه ام هم تو هشت ماهگی همین حرف رو زدن ولی الان دوماهه که زایمان کرده 

من نمیخوام انقدر سریع برم کورتاژ کنم 

امروز بودم بیمارستان دختره تا ۱۰هفته هم صبر کرد اخرشم سقط کرد پوچ بوده انشاالله براشما خوب باشه

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

نمیخوام الکی امیدوارت کنم ولی یه کاربری گفت رفتم سونو گفته جنین قلب نداره یهو شوهرش گفته اون چیه تکون میخوره دکتره گفته عه اشتباه کردم قلب داره.

بنظرم برو یه جای دیگه سونو رو تکرار کن

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
اخه من واسه عمه ام هم تو هشت ماهگی همین حرف رو زدن ولی الان دوماهه که زایمان کرده  من نمیخوام ...

نه کورتاژ نکن بصبر یه هفته ی دیگه برو سونو و اگه نبود هی کار کنو راهبرو و اینا تا خودش دفع بشه. 

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
2706