2703
2553
عنوان

بیمارستان کسری کرج چطوره

369 بازدید | 13 پست

سلام من تصمیم دارم برای سزارین اختیاری برم بيمارستان کسری کیا امسال اونجا زایمان داشتن نظرتون در مورد بیمارستان چيه ? دکترتون کی بود .آیا زیرمیزی گرفتن? ممنون میشم جواب بدید.

بیمارستانای خصوصی کرج افتضاحن من خواهرم کسری بود ب زور میرسیدن خودم رفتم قائم افتضاح بود اینجاهم یکی گفت تخت جمشید بوده خوب نبوده دیگه نمیدونم

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دختردایی ام کسری بود. میگفت افتضاحه. پرستاراش بمیری هم بهت سر نمیزنن مگر اینکه بهشون زیرمیزی بدی

خواهرمن کسری زایمان بدون درد داشت خیلی خوب بودن زنداداشم هم اونجا عمل تخمدان کرد برخوردشونم عالی بود زیر میزی هم نگرفتن

زندگی، درصدف خویش گهر ساختن است.
2720
دختردایی ام کسری بود. میگفت افتضاحه. پرستاراش بمیری هم بهت سر نمیزنن مگر اینکه بهشون زیرمیزی بدی

ببخشید شمارو ریپلای کردم حواسم نبود خواستم واسه استارتر بنویسم

زندگی، درصدف خویش گهر ساختن است.
2714
بیمارستانای خصوصی کرج افتضاحن من خواهرم کسری بود ب زور میرسیدن خودم رفتم قائم افتضاح بود اینجاهم یکی ...

چه سالی خواهرتون زایمان داشتن میدونید هزینه بیمارستان چقد شد?

یکی از دوستان ما اونجا سزارین کرده بود خیلی ناراضی بود میگفت ما کلا پرستارارو ندیدیم سه روز اونجا بودیم! بی نظم و هرکی به هرکی! هم اتاقیش تا نصفه شب ملاقاتی مرد و زن و هره و کره پول داده بودن هیچ کس کاریشون نداشت بعد اگه کسی پول نده میان با داد و بیداد بیرونت میکنن

اصلا بچه رو نمیاوردن شیر بده بهش 

کلا افتضاحه از هر نظر

چه سالی خواهرتون زایمان داشتن میدونید هزینه بیمارستان چقد شد?

خواهرم 92 زایمان کرد هزینشو نمیدونم ولی خودم 93 بوم 4100 بود زنگ زدم کسری،ولی بعدش رفتم قائم،ب نظرم تهران خصوصیاش خیلی بهترن

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
زیاد حساس نباش عزیزم.همه همینجاها میرن. یه روز یکم سختت میشه بعدا کلا فراموشت میشه.

اتفاقا زیاد سختگیر نیستم ولی چون بیمه ندارم و هزینه کمی هم نیست میگم حداقل یه جایی برم ارزشش رو داشته باشه ولی با نظرتون موافقم یه روزه دیگه