2726
عنوان

برای مشکلم چ دکتری باید برم

86 بازدید | 11 پست

الان خیلی وقته ک دفع مدفوع کامل نیست. شنیدم از علایم سرطان خیلی میترسم میشه لطفا کمک کنیدپیش چه متخصصی باید برم 

انها که داستان امروز ما را باور نمی کنند😔              روزی خواهد امد که انسانها به دلیل عقل و علم تسلیم دین بشنوند دران روز اگر کسی بی دینی کند ادم احمقی جلوه می کند مردم ان روزگار داستان امروز ما را باور نخواهند کرد که بعضی ها با بی دینی برای خود شانی قائل بودند ان روز اگر چه همه به دلیل عقلانیت تسلیم دین خواهد شد اما همه نمی توانتد عاشقانه دین داری کنند فرق است بین مسلم و مومن👌💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما اول مصرف میوه و سبزیجاتتو زیاد کن بعد برو دکتر

الکی نرو این علائمو توی اینترنت سرچ کن

شما هر چی توی گوگل سرچ کنی در نهایت به سرطان ختم میشه   

خدا رو شکر که در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2728

یعنی چی کامل نیست یعنی همیشه مدفوع داری؟

فکر کنم جراح عمومی بری اوکیه من برای بواسیر و خونریزی مقعدی رفتم جراح عمومی و خدا رو شکر بهتر شدم

ترا یک دل داده اند که یک دلبر گزینی نه اینکه انرا صد پاره کنی و به هر پاره مهمی را اواره
منم اینجورم😢 سفت هم هست و تیکه تیکه

تو تشت اب ولرم بشین 

میوه و سبزیجات زیاد بخور

الو خشک و برگهه زردالو رو تو لیوان اب خیس کن هر شب تا صبح بزار تو یخچال صبح ناشتا ابشو بخور عالیه این راهکارها

ترا یک دل داده اند که یک دلبر گزینی نه اینکه انرا صد پاره کنی و به هر پاره مهمی را اواره

نه یبوست نیست مشکلم اینه وقتی مدفوه دارم کامل دفع نمیشه همیشه اخرش نمیاد هرچقدم زور بزنم بعد چند بارم خونریزی داشتم از پشت 

انها که داستان امروز ما را باور نمی کنند😔              روزی خواهد امد که انسانها به دلیل عقل و علم تسلیم دین بشنوند دران روز اگر کسی بی دینی کند ادم احمقی جلوه می کند مردم ان روزگار داستان امروز ما را باور نخواهند کرد که بعضی ها با بی دینی برای خود شانی قائل بودند ان روز اگر چه همه به دلیل عقلانیت تسلیم دین خواهد شد اما همه نمی توانتد عاشقانه دین داری کنند فرق است بین مسلم و مومن👌💖