2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی بهتره یا سزارین؟؟؟؟؟

216 بازدید | 30 پست

میگن زایمان طبیعی واژن رو گشاد میکنه دیگ مثل قبل نمیشه

بچها از بدی ها رو خوبیهای سزارین بگین تصمیم بگیرم

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

دوتاشون عوارض دارن خدبیم دارن

من هردو رو امتحان کردم طبیعی بهتره

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بمیرم سزارین نمی کنم 

طبیعی انجام میدم 

این نظر شخصی من ک طبیعی بهتر 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2738

اگه میتونی بدون بخیه و برشش زدن زایمان کنی طبیعی انتخاب کن...اگه برش نزنن کاملا جمع میشه برمیگرده ب حالت اولیش

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉

زايمان طبيعي خوب همونجوري كه ولت نميكنند بخيه ميزنند درست ميشي البته به كار دكترت هم بستگي داره اما در كل سزارين درد و عوارض و همه چيش كمتره

زهره خانومي ام با سابقه تركيدن هاي متوالي

واژن همونطور گشاد که نمیمونه 

من دوتا طبیعی زائیدم واژنم هنوز تنگه ( ببخشیدا)  به دکترت بگو درست حسابی بخیه بزنه😐

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘

سزارین بعدزایمان دردات شدییییییدمیشه مخصوصااون موقع که بایدپاشی راه بری بیمارستان😭😭😭😭

نفسم عمرم زندگیم وجودم دلخوشیم پاره ی تنم فقط پسرم.خاله هاصلوات میفرستین سالم وسلامت بیادبغلم؟حاجتتون روا😍😍
2706