2737
2734
عنوان

معجزه😍

214 بازدید | 16 پست

معجزه ازنظر شما الان چه معنی میده؟برای من اومدن بچه معجزست.خسته شدم دوس دارم زودبیاد تودلم.شمامنتظر چه معجزه هایی هستین؟

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بفهمم حامله ام❤❤❤

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2738

من منتظرش نیستم،5ماه پیش ارزو داشتم معجزه بشه و بگن اشتباه کردیم و سقط نشه ولی شد،الانم ی ده 12روزی میشه عقب انداختم،رفتم ازمایش خون گفت منفی،الان تو راه دکترم ببینم منی ک منظمه پریم چرا نشدم،دلم نمیخواد ب معجزه امید ببندم

معجزه برای من فقططططط....دخترم 6 ساله ام راه بره و حرف بزنه 😍

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
من منتظرش نیستم،5ماه پیش ارزو داشتم معجزه بشه و بگن اشتباه کردیم و سقط نشه ولی شد،الانم ی ده 12روزی ...

آخ آز منفی خیلی بده من کشیدم😭😭😭😭دوس داشتم همونجا جلوی آزمایشگاه ماشین بزنه بمیرم😭😭😭😭😭

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍

من بچم سی هفته دنیا اومد نو اتاق عمل اکسیژن کلی وسیله بودکه سریع ببرنش تو دستگاه هیچ کس توقع شنیدن صدای گریه نداشت  حتی خود من وقتی دکتر بچم بیرون اورد ضعف ولی خیلی زیبا شروع کرد اونگه اونگه دکتر که بی حسی زد از خوشحال دوید سمتم با ذوق گفت صدای بچت شنیدی باورم نمیش هنوز صداش گوشمه انقد ارامش گرغتک خدا رو شکر واسم معجزه بود

یه دهه شصتی درونگرا
2706