2733
2739
عنوان

چرا مردای متاهل این کارارو میکنن😔

| مشاهده متن کامل بحث + 3561 بازدید | 140 پست
منم میترسم 🥺🥺🥺  مردا همه عشقشون و نمیارن توی خونه واس زنشون تخلیه کنن میبرن بیرون واس دو سه ...

بخدا 

تو طول روز تنها با کلی زحمت عشق وایمیسی برا شوهرت غذا میپزی بعد میاد خونه میخوره بعد میگه خستم میخابه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا  تو طول روز تنها با کلی زحمت عشق وایمیسی برا شوهرت غذا میپزی بعد میاد خونه میخوره بعد میگ ...

بیشورن دیگه😭😭😭😭😭😭. من هر وقت تجربه ی یه نفر و از خیانت میخونم بیشتر از مردا متنفر میشم.

من قهر کردن نه بلدم نه واسم تعریف شده من یهو قید همه چیو میزنم..😎                                                                                                                              ‌ بحثِ این نیس که من ندارمت                              بحثِ اینه که کلِ شهر دارنت 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺
2728
اکثر مردها زنهاشون درک نمیکنن فکر میکنن همینکه تو خونن و گرسنه نیستن کافیه

اره . من هر وقت با همسرم بحثم میشه میگم چرا کم کاری میکنی توی عشق و محبت. میگه این همه کار میکنم به جای دستت درد نکنه است🙄😑 

من قهر کردن نه بلدم نه واسم تعریف شده من یهو قید همه چیو میزنم..😎                                                                                                                              ‌ بحثِ این نیس که من ندارمت                              بحثِ اینه که کلِ شهر دارنت 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺
2738
شما چطوری رفتار کردی که مرد همسایه بهت گفته شمارتو بده؟

ربطی به رفتار ایشون نداره 

بعضی از مردها واقعا گستاخن 

واسع منم همچین اتفاقی افتاد فقط فرقش این بود که به من پیام داد حس خیلی بدیه همش به این فکر میکنی چه رفتاری داشتم که اون به خودش اجازه همچین کاری داد

2706