2733
2734
عنوان

چرا مردای متاهل این کارارو میکنن😔

3561 بازدید | 140 پست

از وقتی شوهر همسایمون بهم گفت شمارتو بده همش فکرم درگیره میگم اخه چجوری یه مرد اینقدر راحت خیانت میکنه طرف زن داره دو تا بچه داره تازه زنشم خیلی به خودش میرسه همش مرتبه لباسای شیک ارایش عطر هیچی کم نداره ولی بازم شوهرش تو فکر خیانت ....

همش فکر میکنم نکنه شوهر منم همینجوریه نکنه تو خیابون هیز بازی در میاره یا تیکه میندازه به دخترا یا فکرش جاهای بد هس 

به خودم میگم اگه حامله بشم نکنه بره صیغه کنه یا با دختری دوست بشه 

چرا مردای متاهل اینجورین؟؟؟؟؟

چرا اخه؟؟؟؟

اکثر مردای متاهل به دخترا تو خیابون تیکه میندازن و دستمالی میکننش چرا مردا این کارارو میکنن

از بس اطرافم مرد متاهل بیشعور دیدم به شوهر خودمم اعتماد ندارم 

شاید شمارتو برای کار دیگه میخواس😥

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بدم میاد از اینجور مردا 

طفلک زناشون

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘

کی گفته اکثرا اینطورن؟

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2738

اگه واقعایه مرد درست تربیت شده باشه هرگز کثافت کاری نمیکنه همونطور که زنهای زیادی هستن که تا آخرزندگیشون حتی فکرخیانت به شوهرشونم نمیکنن

به آب و دونه ها  دلخوش نباشیم
2706