2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعید میدونم طوری بشه دیگه کاریه که شده استرس از بوتاکس واسه اون بچه بیشتر ضرر داره به جای استرس گرفتن خونسرد باشو برو دکتر احتما زیاد نباید مشکلی باشه.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

عزیزم نگران نباش

اگر در ماه اول بارداری اتفاقی برای رویان بیوفته خود به خود سقط میشه اگر خونریزی نداشتی حتما براش مشکلی پیش نیوموه

💗هانا جانم میوه عشق مامان و بابا عاشقتیم💗
2731
تا پریروز بیبی نشون نمیداد امروز مثبت شد نمیدونم پریودم نامنظمه

اول مادر شدنت مبار 🌹🌹🌹

دوم تا زمانیکه مثبت نشده بود خب تو مرحله لانه‌گزینی و اینا بوده نگران نباش

ضمننا دیگه انجام دادی و گذشته بعد بوتاکس تو خونت که نرفته...

از این به بعد مراقبت کن‌.

نگرانی رو تموم کن بسپر بخدا ...

بلزم میگم مبارکه💗❤💗❤

نگرانم نبااااااشششششششش

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
مبارکه میخواستی باردار بشی

اره ولی یکسالو نیم منتظر بودم‌نشده بود قبل بوتاکسم بی بی گذاشتم منفی بود اصلا فکرشم نمیکردم بهد یکسالو نیم اینجوری حامله شم😭😭😭

2738
اره ولی یکسالو نیم منتظر بودم‌نشده بود قبل بوتاکسم بی بی گذاشتم منفی بود اصلا فکرشم نمیکردم بهد یکسا ...

چرا خوشحال باش خیالت راحت هیچ مشکلی نیست خوشحالی کن

توکلت علی الله.. 
هیچی نمیشه عزیزم.بوتاکس زیر پوسته.ب جنین ارتباطی نداره

بوتولینوم به سرعت تو بدن تکثیر پیدا میکنه و گردش خون همونجوری هم زیاده بیشتر و بیشتر میشه باکتریه بوتولینوم خودش باعث ایجاد مشکلات باکتریایی میشه و تو بارداری مجاز نیست ولی اگه اوایل بارداری باشه که جفت و جنین شکل کلمل نگرفتن اتفاقی نمیافته

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
تا پریروز بیبی نشون نمیداد امروز مثبت شد نمیدونم پریودم نامنظمه

امیدت بخدا باشه برو از دکتر بپرس ....انشالله که چیزی نمیشه💙

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
 بوتولینوم به سرعت تو بدن تکثیر پیدا میکنه و گردش خون همونجوری هم زیاده بیشتر و بیشتر میشه باکت ...

عزیزم مطمئنی؟ من هرچی اینترنتو سرچ کردم چیز خوبی ننوشته بود تا شنبه که برم دکتر ببینم چی میشه

گناه چیه میگم ناقص نشده باشه

عزیزم دور از جون چیزی نمیشه معمولا هفته های اول چیزی نمیشه من دخترخالم تا ۳ماه دارو خورد نمیدونست ..

ضمننا زیر ۳ماه اگر بچه نقص کروموزمی داشته باشه  خودش سقط میشه..

و اینکه تا زمان غربالگری ( ان تی)که بری تو ۱۲ هفته کسی نمیتونه بگه بچه الان سالمه یا نه برا همه بچه ها همین

توکل کن بخدا هیچی نشده با دکترتم مشورت کن

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2706