2726

من دو باری اومدم اونورا. خوشم اومد. شما که اونجا زندگی میکنین جای خوبی واسه زندگی هست؟ قیمتا نسبت له تهران چه جوریه؟ قیمت ملک و اجاره و اجناس؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز

من تهران زندگی میکنم ولی پدر و مادرم دوساله رفتن اونجا ،هوا عاااالی ،طبیعت بینظیر ،آب خوب ،قیمت خونه خیلی خوب و گوشت ولبنیات وسبزی سالم من همیشه از اونجا خرید میکنم میارم تهران ،مامانم اینا سه هفته تو ماه اونجان ،یک هفته هم میان تهران ،مدرسه هاش عاااالی اصلا هوش بچه هاشون خیلی خوبه،من اگر شوهرم میومد حتما میرفتم اونجا زندگی میکردم،تحصیلکرده زیاد دارن همه امکاناتی هم هست،شک نکنید حتما برید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تهران زندگی میکنم ولی پدر و مادرم دوساله رفتن اونجا ،هوا عاااالی ،طبیعت بینظیر ،آب خوب ،قیمت خونه ...

گلپایگان یا محلات؟ منم تهرانم ولی خیلی دوس دارم برم اونجا. رفتم اونجا حس خوبی داشتم. از استرس و ترافیک و هوای بد تهران خسته ام. قیمت خونه میدونین متری چنده؟ یا اجاره چه جوریه؟

2728
آهان یه چیز دیگه مامانم آسم داشت بابامم یه عالمه قرص اعصاب میخورد از وقتی رفتن اونجا همه قرصاشون رو ...

وای به خدا منم دلم میخواد جون و اعصابمو بردارم در برم از تهران

گلپایگان یا محلات؟ منم تهرانم ولی خیلی دوس دارم برم اونجا. رفتم اونجا حس خوبی داشتم. از استرس و تراف ...

گلپایگان ،با سی تومن میشه یه خونه هشتاد متری مرکز شهر رهن کرد اگرم میخواید بخریداز متری دوتومن آپارتمان شروع میشه

وای به خدا منم دلم میخواد جون و اعصابمو بردارم در برم از تهران

من روی دماوند دارم فکر میکنم ،اگر بتونم یه ویلایی بگیرم عاااالی میشه البته اگر شوهرم رضایت بده از تهران بیاد بیرون

گلپایگان ،با سی تومن میشه یه خونه هشتاد متری مرکز شهر رهن کرد اگرم میخواید بخریداز متری دوتومن آپارت ...

واقعا؟؟ چه عالی. شرایط کار واسه خانوما میدونی چه جوریه؟

من روی دماوند دارم فکر میکنم ،اگر بتونم یه ویلایی بگیرم عاااالی میشه البته اگر شوهرم رضایت بده از ته ...

وای به خدا منم دوس دارم رندگیمو بردارم برم ازینجا