2726

برای چی

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من شنبه اونجا بودم😘😘

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.
2728
شما مشهدین؟

نه تهرانم مسافرت رفته بودم برگشتم

زیارت قبول

فدات شم❤❤

امشب راه میفتیم

به سلامتی التماس دعا عزیزم

رفتی حرم چشمت به گنبد خورد ازطرف من به امام رضا سلام برسون و بگو یاامام رضا ممنونم که معجزتو بهم نشون دادی

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹
به سلامتی التماس دعا عزیزم رفتی حرم چشمت به گنبد خورد ازطرف من به امام رضا سلام برسون و بگو یاامام ...

چشم حتما.امام رضا همین الانم شنیده حرفتو ولی چسم..خوشبحالت کاش حاجت منم بده

دوست دارم مادر بشم👪 رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین
2706