2703
2553

برخورد با ناخواسته:

فرض کنید ما وارد ی بازی شدیم

ب من میگن قانون این بازی اینه  ک ی سری شی رو نوشته یا ی سری غذا رو نوشته دو تا ستون عین برگه های کنکور توشه ...زده میخوام ی سری دایره جلوش ...زده نمیخوام ی سری دایره جلوش

میگه اون غذایی ک میخوای رو توی میخوام تیک بزن

اون غذایی که نمیخوای رو خالی بزار..تیک نزنیا

بعد میگه اینا رو دستگاه تصحیح میکنه ..این نمیفمه هر چیو تیک بزنی برات میاره باید بخوریا...

من میام شروع میکنم چیزای که میخوام رو تیک میزنم چیزایی هم‌ک نمیخوامم تیک میزنم...

بعد از تصحیح اونایی هم ک نمیخواستمم برام میارن ...بعد من میگم من ک گفتم نمیخوام من تیک نمیخوامشو زده بودم..

طرف میگه من ده بار ب تو گفتم اونی ک نمیخواستی رو نباید تیکشو میزدی...

بعد من شروع میکنم ب شکایت این چ دستگاه مزخرفیه شما دارید...این چ مدل تصحیح کردنیه..من زدم اینو نمیخوام...

من‌گاها تو دنیای واقعی این شکلی میشم...یعنی ما میاییم ب ما میگن اینو میخوای صبح تا شب در موردش صحبت کن ...اگه یکی به تو بدیی کرد توجه نکن...حالا ما چکار میکنیم؟ ما ب چیزی که نمیخواییم صب تا شب حرف میزنیم..بدی ک بهمون شده ..مشکل مالی ک پیش اومده..بعد این مشکله هی بیشتر میشه..بعد میشینیم میگیم دنیا بد شده این چ دنیاییه خدا چرا منو دوست نداره..من که دارم میگم اینو نمیخوام..گاها ما دعاهامونم مشکل داره..مثلا خدایا این مریضی رو ازم دور کن ..این بدبختیو از زندگیم ببر بیرون..اینا دعا نیست ..شما باید برای سلامتیتون دعا کنید..

ما هی رو ناخواسته هامون تمرکز میکنیم...

و نمیدونیم ک قانون جهان نمیشنوه ک من میگم نمیخوام اینو

جهان اون دستگاهس ..و ما به جهان غر میزنیم..ما از خدا ناراحتیم که چرا اینو ب ما نمیده..خدا قانونش رو گذاشته..

قانون جذب مثل طناب میمونه ..شما ی چیز داری ک نمیخواهی با طناب میتونی هلش بدی بگی از زندگیم برو بیرون؟

طناب فقط میکشه..ما به هر چیزی فکر میکنیم این طنابه میره دورش قلاب میشه میکشه سمت ما...

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

کسی هست ک باهام درد و دل کنه

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
کسی هست ک باهام درد و دل کنه

درخواست بده

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دردل کردن با کسی ارتعاش منفی داره

نه کسی ک ارومم کنه

نه کسی ک ارومم کنه

عزیزم هرچی تو دلت هست تو کاغذ بنویس بعد ریزریز پاره کن بعد پاکسازی کن میگن خیلی خوبه چهار ذکر یا عربی .متاسفم لطفامنو ببخش متشکرم دوستت دارم یا استغفرالله ربی و اتوب الیه و الحمدالله رب العالمین خیلی تکرار کن تا دلت آروم شه