2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ذرت درست کردمممم😋😋😋

دستورشو میدی عشقم؟

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
نوش جونت استارتر ولی بدجور ویارم رو پیتزاش 😑نمیدونم چرا یهو ازش متنفر شدم امروزم برا شوهرم زرشک پلو ...

منم آی وی اف شدم.... البته امانت مردمه.... دیروز شدم

تا دو هفته که برم آزمایش بدم دل تو دلم نیست 

دعا کنین بگیره تا هم من مشکلاتم حل شه هم اونا یه نی نی خوشگل بیاد تو زندگیشون🙏🙏🙏🙏🙏

2714
اوجی پلو چیه دستورش رو میگی

من شمال زندگی میکنم بابلسر با پرنده هوایی و محلی پخت میشه 

اوجی هم همون سبزی پونه هست که بعد آبکش کردن برنج اضافه میکنیم و پرنده هم کمی شورمزه میپزیم قشنگ ب روغن بیفته توی روغن خودش سرخ بشه بعدم میزاریم روی برنج باهاش دم بکشه فوق العاده میشه اینجا با عکس دستورش گذاشتم عزیزم

http://mamisite.com/forum/t380-213.html#post1469192

دوست عزیزی که امضات طلب صلوات داری شک نکن دوتا برات میفرستم...ساداتم و افتخارم میکنم😎
ددستووورش رو بگو اطفااا

پیاز رو نگینی خرد کردم و سرخش کردم +نمک زردچوبه و مرغ وقارچ تفت دادم بعد که سرخ شد رب و فلفل سیاه و ادویه کاری اضافه کردم 5دقیقه بعد زیرشو خاموش کردم 

چونه از نانوایی یا خمیر پیراشکی از فروشگاه ها میتونی تهیه کنی مواد رو میریزی داخل خمیر و میپیچی توی روغن زیاد سرخش کن 

@ferferiiiishunam    

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند
الانم رفت تو فر

چه پر محتوا

دوستان گلم زندگی تون سرشار از امید و توکل .امید وتوکل مون به لطف و رحمت خداوند متعال باشه . در طی مسیر صبرو شکیبایی داشته باشیم. اغاز هر روز لحظه ها و ثانیه های زندگی مون درود برمحمد وال محمد باشه. ذکر صلوات رو در هیچ شرایطی فراموش نکنیم . اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم 
2706