2703
2553
عنوان

کمک 😩(رفع یبوست بچه 7 ماهه)

46 بازدید | 9 پست

کوچولوم سه روز پی پی نداشت چهارمین روز پیپی خیلی سفت داشت الانم که پنجمین روزه هنوز سفته و رودش خونی شده 😭 دکترشم تا شب نیست نمیدونم چیکار کنم

شکمش ومقعدش  با روغن زیتون چرب کن وماساژ بده در جهت عقربه ساعت به دور ناف .حرکت دوچرخه انجام بده

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عزیزم. اطراف مقعدش رو کمی چرب کن. به ذره گلاب با آب جوشیده بهش بده. یا تو غذای کمکیش یه قاشق مربا خوری روغن زیتون اضافه کن

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود

این توصیه رو ب همه میکنم لطفا ب حرفم گوش کنید من خودم یک سال با پسرم سر یبوستش درگیر بودم خیلی چیزارم امتحان کردم تنها راه حل 

شیاف روغن گلیسیرین از اون شیاف سفتا نه ها روغن گیلیسیرین مایع رو از دارو خانه میگیری با سرنگ ی سیسی میزنی ب مقعدش ابدا ضرر نداره و خوردن هر روز هویج ابپز خالی ن اینکه تو غذا هاش ها ن خالی ابپز کن بده بخوره روزی ی دونه ببین روده اش چقدر نرم میشه اخریا پسر من رسما سنگ دفع میکرد

2714
با روغن زیتون شکمش ماساژ بده  شکر قهو های تو اب ولرم حل کن بده ناشتا بخوره  خاکشیر ناشتا ...

هنوز براش میوه شروع نکردم میشه انجیر بخوره ؟؟ماه هفتو تموم نکرده