1711
1707

من ک لادن استفاده میکنم 

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️

بچه‌ها تابستون تو راهه

خریدای تابستونی رو کردید؟

همه ضد آفتاب‌ها تخفیف داره

نینا تو روغن مایه ها از همه بهتر وسالم تره . روغن سرخ کردنی لادن استفاده میکنم و بهار 

اَللّهُمَّ ارْزُقْنى شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لى قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ ...
1713

بهترین روغن اگر از لحاظ سلامتی مدنظرت هست . روغن ارده کنجد هست . روغن های بازار واسه سلامتی مضر هستند همه رقمش . 

روغن های بازار مثل اویلا و لادن و غیره اینا طبعشون سرد هست ‌

ولی روغن زیتون . ارده کنجد طبعشون گرم هست .

کاربر قدیمی هستم.   
بهترین روغن اگر از لحاظ سلامتی مدنظرت هست . روغن ارده کنجد هست . روغن های بازار واسه سلامتی مضر هستن ...

منم ی مدت روغن کنجد استفاده میکردم غذارو تلخ میکنه ی کوچولو پسرم ی مدت لب نمیزد فکر میکردم اشتهاش کم شده ولی دیدم از روغنه اس

لیلی آن عشقم که مجنونش تو باشی💕
1716
1709
منم ی مدت روغن کنجد استفاده میکردم غذارو تلخ میکنه ی کوچولو پسرم ی مدت لب نمیزد فکر میکردم اشتهاش کم ...

آهان روغن کنجد استفاده کردید؟ روغن کنجد نه . روغن ارده کنجد . 

روغن کنجد خوراکی نیست . روغن ارده کنجد بوی ارده میده .

کاربر قدیمی هستم.   

عزیزم من همسرم تو شرکت صنایع روغن بهشهر کار میکنه..تمام شرکتا روغناشون و ازینا میخرن..لادن و بهار از همه بهتره..تو روغن جامد زیرو ترانس لادن طلایی خوبه..تو مایع سرخ کردنی هم بهار الماس..اویلا و فامیلا و بقیه هم روغناشون و ازینا میخرن میگه اونارو من رفتم ماموریت واسه ناظر همه یکبار تصفیه میکنن..لادن و بهار دوتا سه بار تصفیه میشه..

و اینکه تا میتونی روغن مایع رو حذف کن همون جامد استفاده کن..چون روغن مایع از تفاله های روغن جامد درست میشه

1717