2733
2734
عنوان

بچه‌ها ریاضی بلد

125 بازدید | 12 پست

این سوال رو ببینید

چرا جواب بر اساسy حساب نمیشه ؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

خب شما دلت میخواد بر حسب y بنویس. 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خب شما دلت میخواد بر حسب y بنویس. 

نمیشه تست هستش توی گزینه ها هر دو هست مگه میشه دو تا جواب داشته باشه یه تست

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
بر حسب y هم میشه حساب کرد

خب توی جواب تست دو تا بود این برام سواله چرا 

نمیشه تست هستش توی گزینه ها هر دو هست مگه میشه دو تا جواب داشته باشه یه تست

شما اول برحسب یک کدوم حساب کن. مثلن x.  اگر تو گزینه ها بود که هیچی، اگه نبود از رابطه ی بین x و y استفاده کن جوابتو بر حسب y بنویس. دیگه باید تو گزینه ها باشع مگر شما غلط حساب کرده باشی یا تست غلط باشه. 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2738
اونی که برحسب yهم حساب شده ببین درسته آخه 

اره هم میشه

5sin X

هم

5sinY

هر دو هم توی گزینه ها هست

شما اول برحسب یک کدوم حساب کن. مثلن x.  اگر تو گزینه ها بود که هیچی، اگه نبود از رابطه ی بین x ...

من میگم تست غلطه پسرم میگه مگه میشه

مطمئنید که همه اطلاعات مسئله رو نوشتید؟

شما اگر مثلث رو با اضلاع ۳؛۴؛۵ درنظر بگیرید به طوری که ضلع روبروی x برابر ۴ و ضلع روبروی y برابر ۳ باشه دیگه اینجواب رو نخواهید داشت!!

به نظر من یا سوال ایراد داره یا بخشی از اطلاعات جا افتاده

مطمئنید که همه اطلاعات مسئله رو نوشتید؟ شما اگر مثلث رو با اضلاع ۳؛۴؛۵ درنظر بگیرید به طوری که ض ...

بله مطمئنم مقدار عددی نمیخواد براساس sinمیخواد