2733
2734

سلام بچه ها منو همسرم مدتیه به خاطر یه سری مسائل ازجمله خیانت و بیکاری و دخالت های وحشتناک خوانواده شوهرم  جدا ازهم زندگی میکنیم من خونه مادرم هستم.

اولش که اومدم ب قصد طلاق بود ولی به خاطر التماس ها و قول های شوهرم که عوض میشه قرار شد مشاوره بریم منم گفتم تا مشاوره نریم برنمیگردم .یک پسر ۴ساله هم داریم که نصف هفته پیش منه بقیش پیش باباش شوهرمم رفت امد میکنه به خونه پدر مادرم.دیروز اینجا بود گوشیش دست پسرم بود داشت بازی میکرد من گوشی و گرفتم چک کردم گوشی شوهرمو دیدم خواهرش بهش پیام داده

وقتی کسی بچه دار میشه خدا نهر مادری تو وجودش قرار میده برای تحمل کسی که مهر مادری نداره بی همه چیزه!!منو میگفت

بچه ها خیلی حالم بد شد چقدر پست و اشغاله زنیکه این خواهرشوهرم که اینو گفته پسرش ب خاطر مشکل روحی و روانی از سربازی معاف شد اون یکی پسرش به لات بازی معروفه و دائم الخمره شوهرشم ۳سال ازخونه انداخته بود بیرون چون پول نمیاورد یعنی من ت این ۷سال ندیدم ی روز خوش تو زندگیش باشه بعد ب من نمیگه مهرمادری نداره و بیهمه چیز

دارم دق میکنم که چرا شوهرم اجازه داده این زنیکه همچین زری بزنه.بچه ها تصمیم گرفتم بهش پیام بدم حسااااابی بشورمش.ولی از ی طرف هم میگم ب روش نیارم با سیاست از این مسئله استفاده کنم .نظرتون چیه؟

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزان اگه میشه تاپیک این بنده خدا رو پر بازدید کنین هر کسی میتونه یه چندتا صلوات میتونه براش بفرسته بلکه انشا الله خدا کوچولوشو بده بغلش شیر بخوره خدا خیرتون بده 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3796390/25-روزه-بچم-تو-ان-آی-سی-یو-هست-خیلی-شیر-دادنش-رو-لفت-میدن?page=2

2731

به شما كه پيام نداده جوابشو بدى به داداشش داده

بعدم خودت كارى كردى كه دهنشون باز شه و هر چى خواستن بار شوهرت كنن

شوهرت چه دفاعى انتظار دارى ازت بكنه وقتى هم باهم اختلاف داريد هم خونه رو ول كردى رفتى

تو كه شوهرتو ميبينى خونه بابات

خب خونه خودتون ميمونديد كه بچه هم اذيت نشه

اين لوس بازيا چيه خونه بابام همو ميبينيم

پدر مادرتم اذيت ميشن بنده خداها

من كه قلبم واسه تو ميزنه هر دم تو دليه من♥️ كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسى هستم جهت برگزارى كلاس هاى زبان به صورت خصوصى در خدمتم🥰

با مشاورت صحبت کن ببین اون چی میگه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2738
به شما كه پيام نداده جوابشو بدى به داداشش داده بعدم خوذت كارى كردى كه دهنشون باز شه و هر چى خواستن ...

دقیقا چکارکردهدکه بقیه حق پیداکرن دهنشونو باز کنن؟؟

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                

اگه شوهرت بفهمه گوشیش دیدی ممکنه ناراحت بشه و فکر کنه داره کنترل میشه و این واسه مردا بده،به نظرم انشالله هر وقت مشکلت حل شد و رفتی سر خونه زندگیت هر بار که میبینیش عاشقانه تر از حدی که تا به حال شده با شوهرت و پسرت رفتار کن 

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 

بچه ها از طرفیم میگم اصلا ب روی شوهرم و خواهرش نیارم بزارم وقتی از این ب بعد میریم خونه خواهرشوهرم باهاش خوب باشم جلو شوهرم بعد ک اومدم خونه خودم از خواهرش بدگویی کنم اونم میبینه منکه باخواهرش خوبم با توجه به اون پیام قبول میکنه که خواهرش داره اذیت میکنه.

بچه ها ی تاپیک زدم چند روز پیش گفتم ک چقدرررررر خوانواده شوهرم پست و دورو هستن  من به چه فلاکتی افتادم از دستشون چون شوهرم خیلی باورشون کرده .شماهم راهکارتون این بود ک توهم دورو باش.

اگر سختتون نیست اون تاپیکمم بخونید

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
2706