2733
2734

من چند ماه بعد از ازدواجم فهمیدم تنبلی دارم شوهرم گفت بیا اقدام کنیم بچه میخام من میدونستم به این راحتیا نیس اقدام کردیم اوایل خیلی میخاست منم خیلی دوس داشتم بعد یه مدت میگفت خودتو اذیت نکن عجله نداریم شد شد نشد هم نشد الان که آزمایش داد و کم تحرکی داره میگه بچه نیخام تو هم دیگه دکتر نرو حق نداری بری بهتم پول نمیدم میری به دکتر میگی بچه میخام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهر منم پول نميداد و منم تنبلي داشتم الان ناراحته بزار اروم بشه بعد بگو

آرام باش ماهِ من ! درست می شود ...نه هیچ شبی ، و نه هیچ زمستانی دائمی نیست !آفتاب می تابد شاخه ها جوانه می زنند و تمامِ شکوفه های در انتظار ؛ متولد خواهند شد ..هیچ ابری تا همیشه در مقابلِ مهتاب ، نمی ایستد و هیچ ماهی تا همیشه در حصار ، نمی مانَد ،که حصار ؛ جای ماه ، آسمان ؛ جای سیاهی و باغ ؛ بسترِ شاخه های خشک و سرمازده نیست !نور ، سپاه سیاهی را می درد ؛ حتی اگر به قدرِ روزنه ای باشد و بهار ؛ هزار هزار زمستان را سبز می کند ،روزهای سخت ، رو به پایان است ماهِ من ؛
2738

متاسفانه براي مردها سنگين هست

منم شوهرم مشكل داره

از وقتي فهميده، اصلا مثل قبل همكاري نميكنه

حتي نسبت به زندگيمون داره سرد ميشه

هر حرفي بزنم، منظور ميگيره

ميدونم از فشار زياده، ولي خب گناه من چيه

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
میگه من بچه نمیخام شرایطشو ندارم ولی داره دروغ میگه میترسع

دو سه ماهی ولش کن هیچی نگو ترسیده....

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
شوهر منم پول نميداد و منم تنبلي داشتم الان ناراحته بزار اروم بشه بعد بگو

دروغ میگه خودش میگفت میبرمت پیش بهترین دکتر الان که فهمید مشکل داره میگه اصلا دکتر نمیریم

منم یه زمانی دلم بچه میخواست شوهرم نمیخواست بعد که فهمیدم تنبلی دارم اقدامو بوسیدم گذاشتم کنار الانم شوهرم وانمود میکنه که بچه نمیخواد ولی میخواد گاهی اوقاتم میگه بچه میگم نه 

خدااا...همه زندگیم واسه خودت اما...با لبخند رو لب👩مادرم💓شوخی نکن!
2706