2737
2734
عنوان

بهش بفرستم؟

76 بازدید | 13 پست

سلام.بنظرتون این پیامو ب جاریم بفرستم ؟ باهاش بحثم شده ولی ازم بیرون نمیکشه

سلام من نمیدونم مشکلت با من چیه و چ فکری دربارم میکنی و بهت گفته بودم باهام کاری نداشته باشی ولی انگاری بیخیال من نمیشی.عیب نداره این نشون دهنده اینه ک چقدر پیگیر منی و حسادت میکنی بهم🤣و این رفتار کاملاااا مشخصه ک از حسادت نشاَت میگیره🤣ب هرحال  کلاغا خبر میارن درباره پستی ک گذاشتی 🙂خدا رو شکر حرمت نون و نمکم نگه نداشتی جواب خوبیایی ک در حقت شده رو بد دادی😒😏عیب نداره ادم اینجور موقع ها خودشو نشون میده😏این بحث و دعوا هرچیش ک بد بود اینش خوب بود ک ذاتِ ی سری ادما رو نشون داد ک باتنشون چیه😅و دیگه تا عمر دارم با اینجور ادما کاری ندارم .خواستم بگم اقا جون هرکی ک دوس داری از ما بکش بیرون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون باطنو درست کن ازت غلط املایی نگیره

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2731
نه ادم به خانواده شوهر هرچقد بی محلی کنه بیشتر میسوزت الان این جوابو بفرستی براش میگه آخ جون موفق شد ...

اتفاقا همه از جمله شوهرم میگن بیخیال ولش کن گذشت از بزرگانِ منم میگم ن بیخیال نمیشم چرا اون بیخیال نمیشه ک همسن خر مش رمضونه با دو تا بچه

شما بگو چجوری بگم🤣

با پیام دادنت هیچی حل نمیشه ممکنه بدترم بشه یاممکنه به خواهرشوهرت یا بردارشوهرت نشون بده ازنظرمن کم محلی و لبخندبهترین کاره ممکنه.نتیجشوخودت میبینی.

جاری خیلی چیز بی ارزشیه

♡Bir teck sěn aşkim♡
2738
با پیام دادنت هیچی حل نمیشه ممکنه بدترم بشه یاممکنه به خواهرشوهرت یا بردارشوهرت نشون بده ازنظرمن کم ...

من یک ماهه عروسی کردم از دوران عفد باهم مشکل داشتیم الانم تو اینستا پست گذاشته عروسیشونم دیدیم😐اتفاقا هرچی میشه ب شوهرش میگه و برام مهم نیس اگه کسی بفهمه

شما بگو چجوری بگم🤣

ببین من جاریم ازخودم کوچیکه یجورایی بچس. همش سعی داره ازمن تقلیدکنه یامث من حرف بزنه یامنو ضایع کنه یاتوجهمو جلب کنه. همش نگاهش بمنه تاببینه چیکارمیکنم وچی میگم. وقتی تو جمعیم یجوری رفتارمیکنم که انگار اصن اون اینجاوجود نداره. بیشتر باخواهرشوهرام واون یکی جاریام و دخترخواهرشوهرام میگم میخندم ازخودم تعریف میکنم تا اون بشنوه و بسوزه

♡Bir teck sěn aşkim♡
من یک ماهه عروسی کردم از دوران عفد باهم مشکل داشتیم الانم تو اینستا پست گذاشته عروسیشونم دیدیم😐اتفا ...

اون منتظره فقط تو یه واکنشی نشون بدیا.

بهتره به خواهرشوهر بزرگت بگی تا حل کنه. خودت هییییییییچ کاری نکن هیچی نذار هیچی ننویس. ب شوهرت بگو به برادرش بگه

♡Bir teck sěn aşkim♡
من یک ماهه عروسی کردم از دوران عفد باهم مشکل داشتیم الانم تو اینستا پست گذاشته عروسیشونم دیدیم😐اتفا ...

هروخت از این پستای تیکه دار گذاشت تو فقط از عکسای خودت و شوهرت و خوش گذرونیات بذار بذا ببینه بمیره. جوابشو نده اصلا. اگه پیش اومد با خنده بگو.

♡Bir teck sěn aşkim♡