2733
2734

من خودم واسه هر دو تا زایمان هام متخصص میرفتم چون هم سزارینی بودم و هم اینکه شاغل بودم و صبح ها بهداشت بود و من نمیتونستم برم ولی شنیدم که رسیدگی بهداشت هم خیلی خوبه و اگه نیاز باشه ارجاع میدن به پزشک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من خودم واسه هر دو تا زایمان هام متخصص میرفتم چون هم سزارینی بودم و هم اینکه شاغل بودم و صبح ها بهدا ...

من هم پیش ماما پرونده دارم هم امروز رفتم بهداشت پرونده درست کردم بنظرم فرقی نداره بلکه امروز بیشتر و بهتر بهم رسیدن تو بهداشت نمیدونم الان کدومو ادامه بدم

سلامتی مهمترین چیزه...

ماما ها فرقی با هم ندارن چه توی مطبشون چه توی بهداشت ولی متخصص خوب بهتر حالیشه و اینکه سونوهایی که ماما مینویسه شامل بیمه نمیشه پس به نظرم پیش یه دکتر متخصص پرونده تشکیل بدی و چند وقت یک بار بری بهتره 

ولی برا زایمانت حتماً ماما خصوصی بگیر

ماما ها فرقی با هم ندارن چه توی مطبشون چه توی بهداشت ولی متخصص خوب بهتر حالیشه و اینکه سونوهایی که م ...

چقدر دنگ و فنگ بخدا الان بچه اوردن قبلنا طرف تو ۶ ماهگی تازه میفهمید بارداره

سلامتی مهمترین چیزه...
2738