عنوان

تعیین جنسیت

177 بازدید | 17 پست

رفتم پیش دکتر زنان مشاوره می خواستم برای تعیین جنسیت گفت هرکی هرچی گفته داستان گفته برای خودش هیچ کاری نمیشه کرد از نظر علمی هم هیچی ثابت نشده فقط بسپار به خدا هرچی شد شد خب من پسر میخوام پس همه اینهایی که تو نت نوشته الکیه؟😑

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍

Ivf که‌ میگن میشه

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از دوماه قبل فقط گرمیجات بخورید صددرصد جوابه

ههه نگو صددرصد 

من ی سال همه کار کردم نشد 

پس فقط و فقط خدا 

بعدشم ای وی اف 

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
ههه نگو صددرصد  من ی سال همه کار کردم نشد  پس فقط و فقط خدا  بعدشم ای وی اف&nbs ...

تمام اطرافیان من همه جواب گرفتن

دیگه نمیدونم😕😕

خیلیا خواستن مارو زمین بزنن...ولی نمیدونن بزنن زمین، هوا میره😎😝

دقیقا همش چرته

دوست من رژیم پسر گرفت تحت نظر، خودشو کشت بسکه حساس بود   ولی برعکس شد

ما ک اصن بهش فک نمیکردیم و کلی سردی میخوردیم پسرشد ❤️

ما هم پسر میخواستیم ولی توی اون زمان اصن کاری براش نکردیم 

تازه طبع منم سرده

اینا هم احتمالاته جدی نگیر

تمام اطرافیان من همه جواب گرفتن دیگه نمیدونم😕😕

خواست خدا بوده عزیزم 

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
دقیقا همش چرته دوست من رژیم پسر گرفت تحت نظر، خودشو کشت بسکه حساس بود   ولی برعکس شد ما ...

دقیقا😐😐

هزینه داره درسته؟

آره 

چند میلیون

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.

عزیزم اینا که تو نت نوشته تو تعیین جنسیت بی تاثیرم نیس ولی ببین مثلا شما اسپرم همسرت اگ یکم ضعیف باشه خب مسلما این رژیما فایده ای نمیکنن

من میگم تا حدودی رژیم رو رعایت کن نه در حدی ک اذیت بشین از خدا ام بخواه دیگ رهاش کن تا قانون جذب کار خودشو بکنه

درست وقتی که دکترا ناامیدمون کرده بودن خدا گل پسری رو به ما هدیه داد❤
عزیزم اینا که تو نت نوشته تو تعیین جنسیت بی تاثیرم نیس ولی ببین مثلا شما اسپرم همسرت اگ یکم ضعیف باش ...

آخه من تا قبل از صحبت با دکتر فکر می کردم حتما اینکار و کنیم بچه پسر میشه حالا توکل به خدا دیگه برام دعا کن عزیز🙇‍♀️

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍
2706