2737
2739
عنوان

محبت دیشب شوهرم و اسکرین چت

| مشاهده متن کامل بحث + 5466 بازدید | 251 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره مخالف بقیه که نظر میدیم به مزاجشون سازگار نیس گزارش میزنن مدیریت اینجاهم فک کنم ربات باشه اصن ...

انشالا این کاربریتم بترکه

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2731
بچه ها اومد در خونمون قرص و ژل خرید بود وقتی اومد تو بغلش قشنگ اشکم در اومد خدا برام حفظش کن تنه ...

آخیییی خدا برای هم نگهتون داره 

هر روزتون هر لحظتون هر ساعت و هر دقیقتون پر از لین عشق و‌محبتا باشه 😍😍😍😍😍😍😍

قدرشون بدون تا اونم قدرتو بدونه 

خوشبخت باشی انرژی مثبت عزیززززز💓💓💓💓😍😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹

........
2738

عزیزان اگه میشه تاپیک این بنده خدا رو پر بازدید کنین هر کسی میتونه یه چندتا صلوات میتونه براش بفرسته بلکه انشا الله خدا کوچولوشو بده بغلش شیر بخوره خدا خیرتون بده 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3796390/25-روزه-بچم-تو-ان-آی-سی-یو-هست-خیلی-شیر-دادنش-رو-لفت-میدن?page=2

برا چه کارایی تاپیک میزنن خدایا    

حالا یکی تاپیک پر عشق و محبت زده ها😐

فکنم تو از همونایی هستی ک تو تاپیکای غمگین و خیانت و اینام غر میزنی ☹☹

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
یادم رفت اولش بگم ولی وسط تاپیک گفتم چرا تاپیک زدم فکر میکنم حال خوبم میشه به اشتراک گذاشت و اینک ...

عزیزم تایپیکت رو ک خوندم اشکم درمد ن از سر حسادت ان شالله ب حق صاحب الزمان همیشه اینقد باهم خوب باشسن

اما منم مدت هاست ک دلم ازین چت ها میخواد

بعصم گرفت یهو

چقد خوب ک از انتخابت پشیمون نشدی

میشه دعاهاتون رو روانه زندگیم کنین؟؟؟😗😗😍😍
2706