2737
2734
عنوان

لیفت ابرو در خانه!!!!

34114 بازدید | 24 پست

بیاین یادتون بدم چطوری ابروهاتونو توی خونه لیفت کنید. یه دونه صابون جامد از این شفاف ها بردارین رو با اسپری آب بریزید. چند ثانیه صبر کنید. بعد با یه براش ابرو که شبیه براش ریمل هست یا همون سر ریملتون اگه خشک شده بشورینش و استفاده کنید. یه کم از روی صابون بردارید و باهاش ابروتونو لیفت کنید و بکشید سمت بالا و بهش حالت بدین. اون حالت دیگه میمونه تا چند ساعت .حواستون باشه صابون کف نکنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من رفتم‌ آرایشگاه لیفت‌ کردم‌

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

وااای ممنونم‌من خیلی لیفت ابرو دوست داشتم‌تو خونه انجام بدم.

.😘😘😘😘😘اتفاقا یه صابون شفافم داشتم تا دیروز می گفتم‌دورش بندازم‌ چون صابون‌جدید گرفتم‌

هر چی آرزوی خوبه مال تو😘
من که ژل مو ریختم تو جا ریملم که خشک شده بود!! عالیه!!

میریزه‌ ابروت

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2738
چند ؟

۳۰۰

میشه واضح تر توضیح بدین

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت بابت هدیه قشنگت، وقتی که درست از همه جا ناامید بودم بهم امید دادی ❤یکروز قبل موعود بعد یازده سال نازایی و یک سقط پوچ با نامیدی تست زدم و در کمال تعجب مثبت شد😍❤تاریخ 1402/9/13❤ 💜۱۴٠۲/۹/۲۷ صدای قلب کوچولوش رو شنیدم 💜  خدایا خودت نگهش دار برام، پسر قشنگم زودی بیا بغل مامان،من منتظرتم😍😍😘😘 دوستان دعا کنین این یکی برام بمونه من به دعای شما نی نی سایتی ها اعتقاد دارم❤🙏🏻
2706