2733
2734
عنوان

ارشد پیام نور قبول شدم😔😔

1113 بازدید | 31 پست

تو این شرایط آخه؟ بچه ها خیلی درس خوندم واسه امتحانش ولی شب قبل از امتحان بدترین دعوای زندگیمو داشتم. الانم که دارم جدا میشم. دختر عمم آلمانه. قرار بعد از طلاقم برم پیش اون. تا عید میخوام  برم از ایران. حالا قبولی ارشد دو دلم کرده. رشته ای که همیشه آرزوشو داشتم قبول شدم. چیکار کنم ؟؟؟😭😭😭

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت

چرا خدا داره با من اینجوری میکنه؟؟😭

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه رشته ای؟

روانشناسی. عاشقشم

اگه شرايطشو داري بري اونجا ميتوني ادامه تحصيل بدي 

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست

فوق توایران تاجاییکه من اطلاع دارم مدرکش چندان قابلیتی نداره بری آلمان بخوونی بهتره

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2738
نمیشه ارشدتو تموم کنی بعدا بری  اونجا هم می تونی درس بخونی  در هر صورت رفتن مهم تره تردی ...

میترسم بعدش پشیمون بشم. یعنی میگید نمیشم؟

برو آلمان🙂 ارشد سراسری هم به درد خاصی نمیخوره چه برسه به پیام نور

واسه استفاده از مدرک نمیخوام بخونم. عشق دارم به این رشته

من خواهرم فوق برق خوونده انقدرپشیمونه میگه همین زمان رومیذاشتم برای آیلتس تاحالامهاجرت کرده بودم...

پروژه ودفاع و...اذیتش کرد

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
اگه شرايطشو داري بري اونجا ميتوني ادامه تحصيل بدي 

سنم بالاست آخه. تو این سن چطوری میشه؟

واسه پیام نور ناراحتی😐

واسش زحمت کشیدم آخه. خیلی درس خوندم. اونم با ۱۰ ساعت کار و یه بچه شیطون

2706