2733
2734

بنظرتون میشه امید داشت بازم؟ اخه میگن باید 14روز بعدش بی بی چک استفاده کرد. حالا من یه روز زودتر استفاده کردم... ینی بنظرتون میشه بازم امید داشت؟ خیلی دپرس شدم😭😭😭

مگه زود پزه

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همسرم میگه نیسی ذوق میکنی ک هسی بعد گریه هاتونمیتونم جمع کنم

🤦🤦🤦🤦ای بابا، بی خیال گریه نداره که... منم سه ماهه هی دارم اقدام میکنم... چهار پنج تا بی بی چک حروم کردم😂.... حداقلش میفهمی که اگه باردار نیستی، دوباره باید اقدام کنی... یا اگه باز اقدام کردی و نشد، شاید خدای نکرده مشکلی باشه میفهمی که بری به دکتر مراجعه کنی... 

2738

منم این ماه اقدام بودم منتظرم چند روز بگذره بی بی بزارم ،دعا کنید نی نی اومده باشه تو دلم،منم واسه شما دعا میکنم

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭
بخرم کی بایداستفاده کنم؟؟چجوریه

فکر کنم چهارده روز بعد از اقدام. یا اگه دیدی توی پریودت تاخیر افتاده هم میتونی استفاده کنی... 

دوتا سوراخ روش داره، روی یکی باید دو سه تا قطره ادرار اول صبح بریزی با قطره چکونی که داخلشه، توی سوراخ بعدی، اگه باردار باشی دوتا خط میفته، اگه نباشی یدونه خط