2726

بچه ها من زیر دلم حالت گرفتگی داشت راه میرفتم سرفه و عطسه میکردم یهو زیر دلم سفت میشد درد میگرفت دیروز یه لکه خون دیدم که قرص پروژسترون خوردم و کلا استراحت کردم قبلا از رو تخت بلند میشدم یا راه میرفتم یکم زیر دلم میگرفت کامل احساس میکردم یه چیزی هست الان دیگه درد ندارم تکونم میخورم چیزی حس نمیکنم هفت هفتمه پریروز رفتم سونو همه چی خوب بود دیروز یکی دو تا لکه دیدم که یکیش قرمز بود یکیشم قهوه ای به نظرتون خوبه که تیر کشیدنه شکمم افتاده یا بده؟؟؟؟؟؟‌  رفتم سونو قلبشم شنیدم 😢

پسرم دنیامه❤

خب بهتر شدی حتما، با دوتا لکه خدایی نکرده اتفاقی برا بچه نمیافته 

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگران نباش چیزی نیس دردتم فکر میکنم ب خاطر قرص رفع شده 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2728

ان شاء الله که چیزی نیست منم هفته ی شش رفتم سونو قلبش تشکیل نشده بود لکه بینی هم داشتم تا چند هفته وقتی از سونو اومدم خونه یهویی یه لخته ی خون سیاه با اب ازم خارج شد ایقد ترسیدم که روز بعدش دوباره رفتم سونو اما الحمدلله مشکلی نبود الان هفته ی پونزده هستم 

نگران نباش حتمادکتربرو عزیزم،جدی بگیر،منم هفته ششم ام هست سه روزی میشد لکه بینی خفیف قهوه ای داشتم،رفتم دکتر سونو داد،گفت بروببین قلب تشکیل شده یانه؟اگه شده شیاف بزار،رفتم گفت زود اومدی،حالاموندم چه کنم؟بزارم یانه...؟

نگران نباش اگه دکتر بهت شباف داده استفاده کن‌اگه نه اشکال نداره ...من یه روز لک دیدم دیگه ندیدم سربارداری اولم ...الان برای دومی هفته ی ۹ هستم یعنی اخرش پس فردا میشم ده هنوز سونو نرفتم.....سر اولی انقدر مث شما استرس داشتم که بچم کم وزن دنیا اومد

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...
نگران نباش حتمادکتربرو عزیزم،جدی بگیر،منم هفته ششم ام هست سه روزی میشد لکه بینی خفیف قهوه ای داشتم،ر ...

بزار شیاف....زود رفتی سونوبابا....۶ هفته هیچی معلوم‌نیست که من الان دارم نه تموم میشه نرفتم هنوز چون مدام میفرستن که زود اومدی

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...
نگران نباش حتمادکتربرو عزیزم،جدی بگیر،منم هفته ششم ام هست سه روزی میشد لکه بینی خفیف قهوه ای داشتم،ر ...

دکتر من که از هفته ی پنج قرص پروژسترون داد نمیدونم کارش درست بود یا نه 

پسرم دنیامه❤
2706