2726
عنوان

اثر آمپول بتامتازون بر ریه جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 32 پست

استارتر من الان تازه رفتم تو 36

از پله ها میپرم کلی خودمو تگون میدم بلکم این بچه وقت زایمان‌ش بشه انگار ن انگار... 

چ خبره زایمان زودرس!!! انقد استرس نداشته باش. 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
خب میدونم اینو اما آخرینش رو تو هفته ۳۴ میزنم بعد خب هفته ۳۶ یا ۳۵،هم زایمان کنی میشه زود رس دیگه بع ...

کی گفته اثرش موقته 

نوشتم برات ریه رو کامل میکنه در واقع رشدش رو جلو میندازه 

بعد اینکه شما میگین بی اثر میشه یعنی چی؟؟؟؟؟ 

یعنی ریه دوباره ناقص میشه؟؟؟ 

خب رشدشو کرده اماده بدنیا امدن میشه نوزاد دیگه اثر موقت بی معنیه

خدایا کمک مان کن تا از ما به دیگران، تنها خیر و نیکی برسد.ٱمین یا رب العالمین.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه بابا کار از پیاز و لیمو و عسل و ... گذشته هر چی بگید امتحان کردم و هر دارویی که بگید خوردم فایده ...

منم ی هفتس سرماخوردم گلو درد اینام خوب شده الان رفتم توو فاز سرفه😢

تا مشکلی نباشه زایمان زودرس اتفاق نمیوفته،شمام ک میگی مشکل نداری خداروشکر، از طرفی هم بتامتازون رو ز ...

سرفه های وحشتناک دارم بعدم مدام سرما خورده هستم تو این سه ماه آخر یه روزم بذون سرماخوردگی نبودم 

اخه تو همین نی نی سایت زدن ۳۸ هفته هم بچه دنیا اومده رفته تو دستگاه به خاطر تنفسش 

فقط حرف دکترتو گوش بده، بچه خواهرشوهرم ۳۶ ب دنیا اومد اصن دستگاه نرفت اینجا حرف الکی زیاد میزنن باور نکن،۳۸ هفته ک خود دکترا سزارین انجام میدن!

استارتر من الان تازه رفتم تو 36 از پله ها میپرم کلی خودمو تگون میدم بلکم این بچه وقت زایمان‌ش بشه ا ...

کاش زود منم بشم ۳۶ هفته 😭😭😭😭😭 بخدا خسته شدم ذله شدم همش مریضم همش گریه میکنم بخدا چند روز پیش میخپاستم پرت کنم خودمو از پنجره پایین تا لبه پنجره هم رفتم 

36 هفته و 4 روز بچه کاملا سالمه آمپول هم نمیز دید توی دستگاه نمیرفت

بچه کامل هست ولی اکثرا تو دستگاه میرن 

یکی از دوستام با من زایمان کرد ۳۷ هفته و دو روز بچش رفت دستگاه 

من خودم ۳۹ هفته دنیا اومدم اما سه روز تو دستگاه بودم😁

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
اخه چرا ؟

آمپول نزده بود

شما زدی خیااالت راحت

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
اخه تو همین نی نی سایت زدن ۳۸ هفته هم بچه دنیا اومده رفته تو دستگاه به خاطر تنفسش 

36 ک تموم بشه... بچه کاملا رسیده اس

فقط تا 40 هفته وزنش زیاد میشه

بعدم نهایت نهایتش بره دستگاه ی شب بمونه....

تهش همینه دیگه... 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
کاش زود منم بشم ۳۶ هفته 😭😭😭😭😭 بخدا خسته شدم ذله شدم همش مریضم همش گریه میکنم بخدا چند روز پیش م ...

😐

ببین من تو آنومالی بهم گفتن سرویکس کمه... 

ولی دکترم سرکلاژ نکرد. گفت اگه رحمت بخاد نگه داره نگه میداره... استدلالش تو حلقم🤦‍♀️

ولی من نگران یارو ریختم دور... 

سرکار هم میرم تو ی شهر دیگه. روزی بیشتر از ی ساعت فقط تو راه رفتن ب سرکارم. برگشتم ی ساعت و نیم. اونم با چند تا اتوبوس پیاده و سوار شدن. معلمم و سرکار با سی تا بچه هم سر و کار داشتم. کلاسمم ته حیاط بود و نمیتونستم برم دفتر یچیزی بخورم. تو کلاسم دوست ندارم چیزی بخورم یوقت ی بچه ببینه دلش بخاد. اصن صبا ک میخاستم برم مدرسه انقد عجله ای میرفتم ک خوراکی برنمی‌داشتم. تا ساعت دو برگردم و برسم خونه خسته و گشنه. با طول سرویکس پایین ک باید سرکلاژ و استراحت مطلق میشذم

تهش چی شد؟ 

هیچی. الان هفته 36 ام و دو روزم هست ک بالاخره دیگه سر کار نمیرم... 

میتونستم نگران باشم و حرص بخورم... 

ولی فکرای خوب بردم تو ذهنم... این ک ته تهش هیچی نیست... هیچی... 

شما چرا انقد از دستگاه می‌ترسی؟ 

ب این فک کن ک ته ته این اتفاقا هیچی نیس. تویی و ی بچه سالم تو بغلت... همین... 

2706