2733
2734
عنوان

اثر آمپول بتامتازون بر ریه جنین

277 بازدید | 32 پست

خانم‌ها من ۶ تا آمپول بتامتازون باید بزنم هفته ای دو تا ار ۳۲ هفته زدم الانم ۳۳ هفته هستم باید ۲ تا دیگه بزنم و همینطور هفته ۳۴ هم ، ۲ تا دونه آخری 

من شنیده بودم این آمپول ها فقط برای همون مدت اثر داره یعنی اگه تا ۳۴ هفته زایمان کنم اثرش هست رو ریه جنین ولی مثلا اگه ازش بگذره دیگه اثر نداره یعنی اگه مثلا ۳۶ یا ۳۷ هفتگی زایمان کنم دوباره ریه بچه به مشکل میخوره ، درست میکن ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای کمک به تکمیل رشد ریه جنین میدن 

طبیعیه جای نگرانی نیست 

برای اینه اگر یه وقت زایمان زودرس شد جنین ریه ش کامل باشه و دچار مشکلات تنفسی نشه

خدایا کمک مان کن تا از ما به دیگران، تنها خیر و نیکی برسد.ٱمین یا رب العالمین.
2738

من دقیقا مثل شما زدم 

۳۶ هفته و ۴ روز زایمان کردم و چون آمپول زده بودم اصلا بچم دستگاه نرفت خداروشکر 

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
مشکل که نه ولی از نظر روحی داغونم به شدت هم سرفه میکنم هیچ جورم خوب نشده همش میترسم کیسه ایم پاره شه ...

عزیزم منم همینجور بودم با مشورت دکترم شربت بنفشه خوردم آب روی آتیش بود 

به دکترت بگو اگه تایید کرد بخور عالیه

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
مشکل که نه ولی از نظر روحی داغونم به شدت هم سرفه میکنم هیچ جورم خوب نشده همش میترسم کیسه ایم پاره شه ...

اینجور چیزارو از یه دکتر دیگه هم مشورت بگیر به اطلاعات دارویی هم زنگ بزن راهنماییت میکنن

زندگیم بهتر و بهتر می شود . حالا به سوی بهترین ها پیش می روم .  
برای کمک به تکمیل رشد ریه جنین میدن  طبیعیه جای نگرانی نیست  برای اینه اگر یه وقت زایمان ...

خب میدونم اینو اما آخرینش رو تو هفته ۳۴ میزنم بعد خب هفته ۳۶ یا ۳۵،هم زایمان کنی میشه زود رس دیگه بعد اگه هفته ۳۶ اومد چی ؟ دیگه اثرشو بتامتازون از دست داده ؟؟؟

من دقیقا مثل شما زدم  ۳۶ هفته و ۴ روز زایمان کردم و چون آمپول زده بودم اصلا بچم دستگاه نرفت خد ...

36 هفته و 4 روز بچه کاملا سالمه

آمپول هم نمیز دید توی دستگاه نمیرفت

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
خب میدونم اینو اما آخرینش رو تو هفته ۳۴ میزنم بعد خب هفته ۳۶ یا ۳۵،هم زایمان کنی میشه زود رس دیگه بع ...

36 هفته کامله

چرا انقد خودتو نگران میکنی

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2706