2726
عنوان

ب نظرتون شوهرم زنگ بزنه بهش یانه؟

387 بازدید | 20 پست

لطفا باحوصله بخونیدخانومای گل بعدجواب بدید.یک ماه پیش با دوست شوهرم وخانومش رفتیم بیرون(باخانومش درارتباطم مث دوتاخواهریم) بعدش کفش پسرم گم شدانگار آب شده بودرفته بودتوزمین.میدونم بیرون نیفتاده بهش گفتم مطمئنم توماشین شماس خوب بگردین ماشینتون رو.بعدگشتن‌گفتن نیست.کفش پسرمو قیمتش خیلی بالابود تازه هم خریدمش.ازهمون روزبحثمون شدقطع ارتباط کردیم.ب شوهرمم چیزی نگفتم .چندروز پیش ب خانومش پیام دادم معذرت خواهی ک‌ببخشیدومن منظوری نداشتم وفلان.حالا خودش خیلی دوست داره باهم دوباره ارتباط داشته باشیم ولی گف شوهرمو راضی کن‌زنگ زدم ب شوهرش معذرت خواهی کنم گف ن دیگه این‌دوستی تموم شده من خوشم نیومد ازحرفش چون من اصلا به شوهرش کاری نداشتم اگه یک درصدهم قصدم تهمت بوده باشه باید خانومش ناراحت بشه نه شوهره.منم قطع کردم ب خانومش پیام دادم ک شوهرت راضی نشدو خداحافظ .اونم باز سرصحبت و بازکرد دوس داشت دوباره ارتباط داشته باشیم.ولی شوهرش خیلی طاقچه بالا میزاره به خانومش گفته اگه میخای برگردم؛ شوهرش بایدحتمابهم زنگ‌بزنه😐خوشم‌نیومدازاین حرفش احساس میکنم چون ازشون معذرت خواهی کردم کوچیک شدم درجایی ک من اصلا قصدم تهمت نبود.خودشونم دلشون میخادباهم دوباره رفت و آمدکنیم مخصوصا خانومش.ب هم خیلی عادت کردیم .ب نظرتون اگه ب شوهرم بگم‌زنگ بزنه شوهرم کوچیک نمیشه جلوشون؟؟؟لطفا بی احترامی نکنید نظراتونو بگید تشکر ازهمگی خانومای گل .بوس بوس😘🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ترورش کن بره باوا

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون

افرین خوب کردی زنگ زدی تهمت گناه بزرگیه. شاید اون رابطه دوستی مثل سابق نشه ولی حداقل گناهی به گردن شما نیست

شوهرت رو به هیچ وقت کوچیک نکن لازم نیست اونم زنگ بزنه

یه قدم شما برداشتین یه قدمم اونا باید بردارن

کاش اصلا بحثی در مورد کفش نمی کردین از اول

ولی از این اتفاقا خیلی توی زندگی میفته

باید دلت رو بزرگ کنی

دوس داشتی با خانومش حرف بزن 

ولی بنظرم توی کار آقایون اصلا دخالت نکنید

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
برای یه کفش اخه دعوا کردی خوب منم باشم ناراحت میشم حتما معذرت خواهی کن حالا اگه رفت و امدم دوباره ند ...

بخدا چندبااار خواستم ازدلش دربیارم‌ولی کوتاه نمیومد .حالام‌ک شوهرش اینجورگفته

2706