2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

لوبیا رو بپز با نمک 

برنج که آبکش کردی به جا ته دیگ با روغن بریز زیر برنجت 

ته دیگ خیییلی خوشمزه ای میشه

ما تو قرمه سبزی هم‌میریزیم

با برنج مخلط میکنیم میذلریم دم بکشه 

روش هم کدو حلوایی درست میکنی

پیاز نگینی کن بریز تو قابلمه با زردچوبه و روغن و نمک تفت بده وقتی سبک شد لوبیا و برنج رو اضاف کن  و مثله کته بذلر بپزه خوشمزه میشه.من این تر کیب رو کنارش املت هم درست میکنم

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2738
لوبیا رو بپز با نمک  برنج که آبکش کردی به جا ته دیگ با روغن بریز زیر برنجت  ته دیگ خیییل ...

کدو حلوایی رو برنج؟ چجوری میشه توضیح بدی

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
کدو حلوایی رو برنج؟ چجوری میشه توضیح بدی

مامانم  کدو رو ورقه نازک میکنه تو روغن سرخ میکنه آخرش روش شکر و دارچین میپاشه

ولی من کدو رو مکعب درشت خرد میکنم با کمی آب شکر بسته به ذاعقه من شیرین دوست دارم میذارم بپزه وقتی پخت تو ماهیتا به کمی روغن میریزم و میذارم‌کمی سرخ بشه 

با لوبیا پلو و کته ای که توضیخ دادم ترکیبش عالیه

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
مامانم  کدو رو ورقه نازک میکنه تو روغن سرخ میکنه آخرش روش شکر و دارچین میپاشه ولی من کدو رو ...

چه جالب

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘)