2737
2734

همه اطرافیانم بچه دارن یاحامله ن ولی من فقط ن ...اخه چراخدابامن همیشه اینطوره اون اززجرایی ک کشیدم این از ازدواجم ازتموم خوشی هام اینم ازبچه...چرامن هرچی میخوام خدایانمیده یابدترینشومیده

این ماه چله حضرت مریم گرفتم بیشتروقتام سوره ملک وحشرومیخوندم اخه چرا؟؟؟مگ خودش نمیگه یه قدم بیای من صدقدم میام س چرامن هرچی میرم اون دورترمیشه چراهیچ وقت خوشحالم نمیکنه خسته شدم دیگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
نمیخام دلداریت بدم یا شعار بدم ولی باور کن صلاح بنده ها رو فقط وفقط خودش میدونه.مطمین باش میده بهت ...

هعی دیگ نمیخوام اصلانمیده باشه نده منم دیگ ن قران میخونم ن...اخه چرافقط واس من زمانش نمیرسه 

عزیزدلم خدابزرگه دخترخاله ی من بعد پونزده سال بچه دار شد ولی بازم امید داشت توکلت به خدا باشه ناامید ...

بخداخسته شدم اخه همش امیدهمش...خب چراخدایه نگاه به دل منم نمیکنه چقدالتماسش کنم چقدبگم فقط یه دلخوشی بهم بده تواین دنیا چرانمیده چرافقط دوسداره زجربکشم

2706