2703
2553
عنوان

یه خواب خیلی وحشتناک دیدم.

220 بازدید | 14 پست

من باردارم ببینید ربطی به بچم داره یا نه؟

خواب دیدم دارم از سر کار برمیگردم رفتم از یه مغازه خرید کنم که یه سگ وحشی اومد دنبالم انگار فقط هدفش من بودم به فروشنده گفتم در مغازتو ببند ترو خدا نیاید تو بعد مرد فوری درو بست بعد دیدم نمیره به مرده التماس کردم که یه جور سرگرمش کنه تا من برم بعد مرده هر کاری کرد سگه نمیرفت اخرش دیدم سگه نیست اومدم بیرون از مغازه دیدم یه مرده کشتتش خونشم دیدم حالم خیلی بد شد از خوابه😭😭😭😭😭من خوابام تعبیر میشه معمولا، تعبیر خواب سگ چیه؟؟؟؟؟

یه خواب دیگم دیدم از بتا دادم بتام پایین اومده😳😳😳😳

پسرم دنیامه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سگ دشمنه،حالا یا از فامیل یا غریبه،،صدقه بده آیت الکرسی بخون

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2720

خیره عزیزم 

سگ دشمنه قراربود یه درگیری یا دعوا پیش بیاد واستون اما چون اون مرد کشتش خداروشکر رفع شده

صدقه حتما بدین 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین شیعه نیستن تو مذهبشون به توسل اعتقاد ندارن.حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
2714

خیره انشاالله ،اولا اصلا خوابتو برای کسی تعریف نکنید ،اولین تعبیری یا نیت تعبیر حتما پیش میاد ،هروقت خواب بد دیدین به آب روان تعریف کنید و صدقه کنار بزارید وهرتعبیری خودتون بکنید همون میشه .ثانیا ،دیدن خون در خواب کل بدی و اثر منفی خواب رو باطل و کنسل میکنه ،یعنی اگر خون دیدن آخر خوابتون بدون اون خواب کلا کنسل و منتفی شده و تعبیر بدش یهتون نمیرسه و خیالتون راحت باشه 

نه خیلی

منه خاک بر سر اعتقاد داشتم ۳ ماه اول نرفتم اگه میرفتم شاید الان بچم زنده بود اگه بود الان ۳ سالش تموم شده بود 

بیایید متحد شیم برای اونایی که تو اینستا هرزگی تبلیغ میکنن گزارش بزنیم نسلشون منقرض بشه 
منه خاک بر سر اعتقاد داشتم ۳ ماه اول نرفتم اگه میرفتم شاید الان بچم زنده بود اگه بود الان ۳ سالش تمو ...

عزیزم اگه فرزندتون رو از دست دادین خدا صلاح دیده اینجوری امتحانتون کنه گلم 

دعانویس هیچ کمکی نمیتونه بکسی کنه .الهی خدا بهتون فرزند صالح و سلامت بده هرگز سمت دعانویس نرید تا خدا و ائمه هستن چرا دعانویس؟ امضامو بخونید مثل دستورش واسه فرزند دار شدن نذر کنید اینجا خیلی ها مادرشدن حتی اونهایی که اعتقادی نداشتن خودشون اومدن گفتن نتیجه گرفتن لینک تاپیک حاجت روایی اخر امضامه 36 ضفحه اسکرین و کامنت حاجت روایی هست مال اعضای سایته چکش کنید 

الهی حاجتتون روا 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین شیعه نیستن تو مذهبشون به توسل اعتقاد ندارن.حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
2706